Pare pytań odnośnie GTX 550 TI oraz sprzętu

(Dnck673) #1

Witam posiadam kartę nvidia gtx 550 TI i mam pytanie czy temperatury min 55-max86 są dobre? to 75-86 jest w grach a normalnie to 55 i czy można tam coś podkręcić czy te ustawienia są już dobre o to screen:

teraz jest niby cieplej to temperatury wzrastają ale mam obawy czy coś jest nie tak i w tym afterburn coś o do ile można zwiększyć/obniżyć by poprawić fpsy?

to jest ten komputer tylko procesor mam inny AMD Phentom II x4 840 http://www.komputronik.pl/product/15570 ... F028_.html tutaj jest cała specyfikacja itp proszę o pomoc bo ja się na tym nie znam

czy ten sprzęt jest ogólnie dobry kupiłem całą skrzynkę w komputroniku ale nie mam pewności dlatego proszę was o rade

(silvver) #2

tak, takie temperatury są normalne.

Ja na moim GTX 560Ti osiągam max 74 stopnie, ale to mam dość masywne chłodzenie gigabyte

(Dnck673) #3

czyli wszystko jest okej? no nic wielkie dzięki za udzielenie odpowiedzi ale jeszcze bym chciał zobaczyć co inni o tym myślą

(Konradpastuszka) #4

Trzeba było napisać przed zakupem , czy warto kupić za takie pieniądze - według mnie przepłaciłeś ( komputronik zawsze był drogi )

(Dnck673) #5

ja kupywałem go pol roku temu w promocji za 1700 :smiley: teraz juz taki tani nie jest

(Rufus2009) #6

W sumie to nie wiem czy temperatury są normalne, u mnie w spoczynku na starym kompie przy takich upałach karta ma 38C, przy graniu np. w Mafię II mam 59C.

(Stefek667) #7

Zdaje mi się że jeszcze troszeczkę możesz podkręcić bo temperatury są w normie.

Mojej GT220 albo nie da się zagrzać albo wszystkie programy źle wskazują :smiley: