Parowanie słuchawek Xiaomi Mi True Earbuds Basic 2 lub podobnych - jaka może być odległość lewej od prawej?

Czy to tak działa, że z telefonem paruje się tylko prawa słuchawka a lewa paruje się do prawej (już jakimś wewnętrznym mechanizmem producenta) ?

Jeżeli tak to prośba do posiadaczy tych lub podobnych słuchawek o sprawdzenie na jaką odległość można odsunąć lewą słuchawkę od prawej tak aby połączenie się nie zerwało.

Wydaje się, że tak (jako nazwa przy łączeniu podany jest model z literką oznaczającą prawą lub lewą słuchawkę).
Odłączając którąkolwiek słuchawkę (wsadzając do powerbanka) połączenie z telefonem nadal jest utrzymywane. Potem gdy wyjmiesz taką słuchawkę automatycznie łączy się do pary.

Sprawdziłem jedną słuchawkę Earbuds Basic na odległość 10m - nie było przerw w odbiorze.

Dziękuję bardzo za ten test. Jeszcze dla pewności zapytam, czy po odsunięciu jednej z słuchawek sprawdziłeś czy druga dalej gra ? (choć przypuszczam, że gra skoro można dowolną ładować).

To by wskazywało że jednak obie słuchawki łączą się do telefonu a nie jedna do drugiej… hmm ciekawe.

Tak, nadal gra.

Chyba masz bardzo dużą głowę skoro trapi cię takie zagadnienie.

:wink:

Potrzebuję te słuchawki pod specyficzne zastosowanie, tak aby dwie oddalone od siebie osoby mogły słuchać pewnych informacji. :slight_smile:

Skojarzyło mi się z dzieciakami słuchającymi muzyki po jednej słuchawce na głowę.
Informacje czy komunikaty to inna sprawa.
Nie wiem czy wiesz są takie słuchawki pojedyncze jako zestawy słuchawkowe do auta, dochodzi korzyść w postaci wymiany informacji a są odpowiednio tańsze.
Chyba że chcesz użyć tego co masz na stanie.

Nie słyszałem o takich zestawach do samochodu, możesz podać link?

Kiedyś widziałem je taniej, chyba około trzech czy czterech dyszek.

Dzięki, fajnie by było gdyby dało się sparować kilka takich słuchawek do tego samego BT.

https://www.amazon.com/Multi-stream-Bluetooth-Transmitter/s?k=Multi-stream+Bluetooth+Transmitter

Dzięki, też się nad takim transmiterem zastanawiam.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.