Parse error: syntax error, unexpected

Trudna sytuacja. Prowadzę bardzo ważny portal. A właściwie odziedziczyłem go po innej osobie i wydaje mi sie ze nie mam dostepu do wszystkiego. Zalogowałem sie, chciałem zrobić księgę gości, ona już coś wcześniej mogła byc, bo ślady jakieś zostały po niej. Gdy chciałem ją aktywować wyskoczył ten błąd:

Parse error: syntax error, unexpected ‘;’ in /home/lukowa/ftp/modules/Guestbook/include/config.inc.php on line 38

i nie moge w żaden sposób tego usunąć. Gdy chcę wejść w jakiś moduł wyskakuje mi właśnie ten błąd. Praktycznie nic nie moge zmienić. Nie wiem czy mój poprzednik czegoś nie ukrywa na tej stronce. Mój niby login admina nie nazywa się “admin” tylko inaczej.

Tak wygląda moje menu admina:

http://img150.imageshack.us/img150/6093/aaaoo1.jpg

POMOCY! !!

W komunikacie jasno pisze że błąd jest w pliku config.inc.php.

Możesz wkleić jego zawartość?

właśnie nie wiem jak się do niego dobrać…, być może że ten plik nawet nie istnieje

Na pewno istnieje :slight_smile:

Nie “odziedziczyłeś” danych do FTP?

chodzi o kopie danych?

W dniu 10.06.2008 , o godzinie 16:56 został dopisany post przez rt87

ja chyba nie moge dostać się do ftp… pisałem że to nie ja tworzyłem stronę i mam wrazenie ze nie mam dostepu do wszystkich funkcji na stronie… Co robić? Moge stracić przez to prace

Skontaktować się z poprzednim właścicielem strony i poproszenie go o dane logowania FTP.

Z resztą to wszystko powinien dać od razu. Trochę jest Twojej winy, że tego nie dopilnowałeś.

nie ma możliwości dowiedzieć się w inny sposób niż od poprzednika w jaki sposób można wejść na ftp? bo tego gościa raczej nie spotkam

W panelu administracyjnym firmy hostingowej (może to się też nazywać zarządzanie serwerem lub podobnie) też na pewno będzie.