Partition magic 8 ..błąd 1651

(Ondrej1955) #1

:frowning: Witam...chce konwentrowac partycje z ntfs na fat32 ...i pojawia się bład 1651..wczesniej zrobiłem scan dysk...błedu nie wykazał...była też defragmentacja...i dalej ten sam bład 1651...weszłem na wykaz błędów PM...ale angielski się kłania ...proszę o podpowiedż...zależy mi aby nie stracić danych...a chcę go podpiąć pod win98...taki mam w pracy....pozdrawiam [-o<

(Ondrej1955) #2

:o ...jak to sie robi to wiem....tylko jak poradzic sobie z tym bledem...w tym jest problem...help [-o<

(niezDarek) #3

sformatuj dysk programem GParted

zobacz czy będą pojawiały się błędy

(Ondrej1955) #4

:frowning: tylko zależy mi na tym ,aby nie stracić danych..... [-X [-o<

(niezDarek) #5

w takim razie jeżeli tylko chcesz zmienić system plików

start>uruchom wpisz

convert X: /fs:ntfs /v

X-nazwa dysku ; /v - nie musisz wpisywać, dzięki temu parametrowi wyświetlane będą wszystkie komunikaty podczas konwersji

(Ondrej1955) #6

:o tylko ze ja chce przerobic ntfs..na fat32 :x gdyby bylo odwrotnie to juz po problemie...ale glownie chodzi mi o kod bledu...moze ktos wie w czy problem..podrowka #-o

(Danielm86) #7

:twisted: NIE DA SIĘ zmienić z ntfs na fat32 bez utraty danych [-X

Co innego z fat32 na ntfs. I nie rozumiem dlkaczego chcesz zmienić jeden z lepszych systemów plików na przestarzały i niezbyt bezpieczny?

(Ondrej1955) #8

:o da sie napewno..bo robilem to juz kilka razy....ostatnio pojawial mi sie blad..ale wybrnalem..bo defragmentacja pomogla...na tyle ze po konwert.. problem znikł...teraz niestety nie...w pierwszym poscie wyjasniam dlaczego potrzebuje fat32...poniewaz w pracy mam win98....a swoj przenosny maxtor one touch III....potrzebuje podpiac.. #-o :frowning:

-- Dodane 04.05.2009 (Pn) 9:11 --

:o :frowning: Witam...dobre czlowieki pomocy.. po problem mam dalej nie rozwiązany....zalezy zeby mi ten dysk chodził pod win 98 a taki mam w pracy...danych nie mogę stracić to ważne! !!