Partition magic 8 ..błąd 1651

:frowning: Witam…chce konwentrowac partycje z ntfs na fat32 …i pojawia się bład 1651…wczesniej zrobiłem scan dysk…błedu nie wykazał…była też defragmentacja…i dalej ten sam bład 1651…weszłem na wykaz błędów PM…ale angielski się kłania …proszę o podpowiedż…zależy mi aby nie stracić danych…a chcę go podpiąć pod win98…taki mam w pracy…pozdrawiam ![-o<

:o …jak to sie robi to wiem…tylko jak poradzic sobie z tym bledem…w tym jest problem…help ![-o<

sformatuj dysk programem GParted

zobacz czy będą pojawiały się błędy

:frowning: tylko zależy mi na tym ,aby nie stracić danych… [-X ![-o<

w takim razie jeżeli tylko chcesz zmienić system plików

start>uruchom wpisz

convert X: /fs:ntfs /v

X-nazwa dysku ; /v - nie musisz wpisywać, dzięki temu parametrowi wyświetlane będą wszystkie komunikaty podczas konwersji

:o tylko ze ja chce przerobic ntfs…na fat32 :x gdyby bylo odwrotnie to juz po problemie…ale glownie chodzi mi o kod bledu…moze ktos wie w czy problem…podrowka #-o

:twisted: NIE DA SIĘ zmienić z ntfs na fat32 bez utraty danych [-X

Co innego z fat32 na ntfs. I nie rozumiem dlkaczego chcesz zmienić jeden z lepszych systemów plików na przestarzały i niezbyt bezpieczny?

:o da sie napewno…bo robilem to juz kilka razy…ostatnio pojawial mi sie blad…ale wybrnalem…bo defragmentacja pomogla…na tyle ze po konwert… problem znikł…teraz niestety nie…w pierwszym poscie wyjasniam dlaczego potrzebuje fat32…poniewaz w pracy mam win98…a swoj przenosny maxtor one touch III…potrzebuje podpiac… #-o :frowning:

Dodane 04.05.2009 (Pn) 9:11

:o :frowning: Witam…dobre czlowieki pomocy… po problem mam dalej nie rozwiązany…zalezy zeby mi ten dysk chodził pod win 98 a taki mam w pracy…danych nie mogę stracić to ważne! !!