Partition magic 8 - nie moge powiekszyc partycji

Skasowałem jedną niepotrzebna partycje z dysku i chciałbym to wolne miejsce rozdzielić na 2 partycje które są po obu stronach tego wolnego miejsca - tak to wygląda w pm

no i na C poszło tyle ile chciałem - teraz kiedy chce dodać do dysku z etykieta media po zatwierdzeniu zmian niby cośtam zaczyna robić i po chwili mam 2x błąd

24wyf0p.jpg

Szukałem troche na ten temat i były tylko porady zeby zrobić scandiska … no i zrobiłem … nie pokazał zadnych błędów , ostatnio sprawdzałem dysk HD Tune i nic nie pokazał jeśli chodzi o jakieś uszkodzone sektory…

#1529 [b]Information mismatch in directory entry[/b]

A file attribute stored in a file record is different from the attribute stored in its directory entry. If this error is in a system file (file 0–10), Windows NT CHKDSK does not fix it, but Windows NT rebuilds the root directory on the partition the next time the operating system is started.

Błąd systemowy. powinien restart pomóc.

W ostateczności możesz zrobić to przez menadżera dysku wbudowanym w windowsie

z tym że restart już był…

Dodane 11.08.2009 (Wt) 21:36

nie ma tam opcji zwiekszenia , mozna tylko usunac partycje , sformatować albo stworzyć nową …

spróbuj wykonać te operacje przy pomocy Gparted Live CD

tutaj

probowałem , też jakiś błąd…

A może zrób tak: wolne miejsce dodaj do partycji c. Potem może będzie dało się zwiększyć partycję d kosztem c:)

co to za róznica jak nie moge ruszyć tej jednej partycji :confused: … przecież jak dodam do C to bede musiał i tak wyciąć i bedzie tak jak jest teraz… :expressionless:

Ustaw rozmiar free space before na 0 i kliknij OK.

nooo niee gaaadaaaj … seeeeeeeeeeeeeeeeeeeriooo ?