PartitionMagic 8.0 i brak możliwości "odkrycia" dysków

(DiamondBack) #1

Od razu informacja dla mniej życzliwych którzy nawet za linuxy płacą - Tak ta wersja jest legalna zakupiona x czasu temu.

Padła mi grafika i płyta główna co wymagało nieco bardziej fachowego (niż moja wiedza) podejscia do tego - kompa zanioslem do serwisu. Po zainstalowaniu systemu na nowo w partition magic ukryłem wszystkie inne dyski (druga partycja dysku systemowego + dwa odrębne HDD) a teraz nie mogę ich odkryć, gdyż za każdym razem, chce program restartować kompa :expressionless: oczywiście nic z tego nie wychodzi. Jakieś pomysły jak je przywrócić?

(kamil_w) #2

Hmmm. No szczerze mówiąc nie wiem co namodzieś :smiley:

Możesz zobaczyć, czy uruchomiony z płyty Gparted coś ci pomoże. Może w nim będzie się dało te partycje jakoś "odkryć".

A jeśli nic kompletnie nie będzie się dało zrobić, to zawsze możesz sformatować cały dysk lub wyczyścić disk label. Ale to oczywiście ostateczność.

(DiamondBack) #3

Zastosowałem sie odpowiednio TEJ metody ale po usunięciu wpisu nadal partcji nie widać w windzie :confused: Po reinstalce systemu będzie widać te dyski?

W dniu 12.06.2008 , o godzinie 17:29 został dopisany post przez DiamondBack

Ok sprawa załatwiona dzięki TEMU opisowi (ptedit w wersji win :wink: temat/problem uważam za zamknięty