PartitionMagic 8.0 i brak możliwości "odkrycia" dysków

Od razu informacja dla mniej życzliwych którzy nawet za linuxy płacą - Tak ta wersja jest legalna zakupiona x czasu temu.

Padła mi grafika i płyta główna co wymagało nieco bardziej fachowego (niż moja wiedza) podejscia do tego - kompa zanioslem do serwisu. Po zainstalowaniu systemu na nowo w partition magic ukryłem wszystkie inne dyski (druga partycja dysku systemowego + dwa odrębne HDD) a teraz nie mogę ich odkryć, gdyż za każdym razem, chce program restartować kompa :expressionless: oczywiście nic z tego nie wychodzi. Jakieś pomysły jak je przywrócić?

Hmmm. No szczerze mówiąc nie wiem co namodzieś :smiley:

Możesz zobaczyć, czy uruchomiony z płyty Gparted coś ci pomoże. Może w nim będzie się dało te partycje jakoś “odkryć”.

A jeśli nic kompletnie nie będzie się dało zrobić, to zawsze możesz sformatować cały dysk lub wyczyścić disk label. Ale to oczywiście ostateczność.

Zastosowałem sie odpowiednio TEJ metody ale po usunięciu wpisu nadal partcji nie widać w windzie :confused: Po reinstalce systemu będzie widać te dyski?

W dniu 12.06.2008 , o godzinie 17:29 został dopisany post przez DiamondBack

Ok sprawa załatwiona dzięki TEMU opisowi (ptedit w wersji win :wink: temat/problem uważam za zamknięty