Partycja nie chce się otworzyć

Witam! Mam dwa dyski podzielone na kilka partycji. I teraz próbując się dostać na jedna z nich wyskakuje mi komunikat: Dysk w stacji dysków jest niesformatowany czy chcesz go sformatować teraz?" a jeśli próbuje wejść na ta partycje przez skrót do pliku który się tam znajduje to wyskakuje mi komunikat: Dysk lub połączenie sieciowe do którego odnosi się skrót… jest niedostępny. Sprawdź czy dysk jest włożony prawidłowo i czy zasoby sieci są dostępne i ponów probe" Polecenia otwórz czy ekploruj tez wywoluja komunikat o sformatowaniu partycji. Jeszcze rano było wszystko w porządku inne partycje z tego dysku tez otwierają się bez problemu. Najgorsze jest to ze ta partycja jest dla mnie najważniejsza :confused:

Ehh stara, tego kwiatu jest pół światu. Olej tą patrycje. Tak to jest, wieczorkiem każdy słodzi, by się dobrać do intymności naszych, a rano spieprza ino dym. Mówię Ci. Weź się za chłopaków. Związki lesbijskie są czynem szatańskim… Ehh taka fajna mechaniczka, a taka goopia…

Wybrany dysk > właściwości > sprawdzanie błędów > Sprawdź. Zaznaczasz obie opcje i uruchamiasz.

@undefinedman. Jakiś nawiedzony, czy co?

Niestety nic sie nie dzieje, klikam rozpocznij i nic. A co zauwazyłam to we właściwościach na diagramie pokazuje ze dysk jest caly pelny a jego pojemnosc to 0 sytem plikow natomiast to jakis RAW. :confused:

http://komputery.katalogi.pl/Zniknela_p … 58858.html

Zastosowalam się do rad z linku powyzej i … całe szczęscie że udało mi się najpierw odzyskac dane za pomocą Easy Recowery bo teraz juz tej partycji w ogóle nie widać. Da radę jakoś ja odzyskac ???

TestDisk :slight_smile:

No własnie po zastosowaniu Test Disk tak jak zostało to opisane w powyższym linku partycja znikneła z pola widzenia. Jeżeli jednak znowu mam zastosowac ten program to bardzo prosilabym o jakies wskazowki co i jak.

Pozdrawiam