Partycja recovery i przywracanie MBR za pomocą EasyBCD

Witam

Szukałem, są podobne tematy, ale żaden w sposób jasny i klarowny nie odpowiada na to pytanie.

Mianowicie, czy tym programem mogę przywrócić tak sektor startowy aby znów działa funkcja przywracania systemu z partycji recovery? Chodzi mi o kombinacją klawiszy alt+f10.

Partycja na pewno dobra, ponieważ, po zainstalowaniu Siódemki, jej bootloader dał taką możliwość i system przywróciłem. Teraz XP się normalnie uruchamia, działa. Ale przy starcie nie mam możliwości użycia tych klawiszy a co za tym idzie recovery nie wystartuje. Czy wyżej wymienionym programem dam radę to zrobić?? Jeśli tak, poproszę o instrukcję lub linka do niej :slight_smile:

Ps.

Acer Aspire One D250, system XP

Raczej nie. Lenovo np. udostępnia dla swoich laptopów backup MBR’u i program przy użyciu którego można odtworzyć ten backup, tak więc poszukaj, a być może znajdziesz też dla swojego. Moim zdaniem nie zaszkodzi też przedzwonić na pomoc techniczną producenta i zapytać się w jaki sposób można przywrócić możliwość uruchomienia recovery poprzez wspomniany przez Ciebie skrót…