Partycje otwierają się w nowym oknie po inst.ServicePack 2

Witam! Od kilku dni mam taki problem- kiedy chcę wejść na jedną z partycji z mojego komputera to ona otwiera mi się w nowym oknie. Zauważyłam,że dzieje się tak po zainstalowaniu Service Pack 2. Kiedy nie mam go zainstalowanego- dysk otwiera się normalnie. Skanowałam komputer Kasperskim wykrył robaka Worm.Win32.AutoRun. Usunęłam wszystko co Kasperski wykrył,ale nadal dyski otwierają się w nowym oknie:( Dodam,że w opcjach folderów jest poprawnie zaznaczone,aby otwierać wszystko w tym samym oknie. Bardzo Was proszę o pomoc bo

SP2 ?? zainstaluj sobie SP3

Pobierz Combofix http://www.searchengines.pl/index.php?s … ntry395642 uruchom dwuklikiem

Podczas pobierania i skanu Combofixem proszę wyłączyć wszelkie zapory i antywirusy

:slight_smile:

a kto powiedział że musi być to xp?może ściągnął gdzieś SP2 do visty, widziałem już:)

troip- kłania się dokładne czytanie… Nie z uwagi co prawda na system ,ale jednak… “skanowałam” świadczy,iż mamy tu doczynienia z płcią piękną…a tak w ogóle to możesz mieć rację… nic nie wiadomo o systemie,nie ma logów, praktycznie jest tylko problem…

U mnie taki sam problem powodował wirus, przeskanuj komputer jakimś antywirusem.

hehe to przepraszam ale nie zwróciłem uwagi na płeć tylko na wskazany problem

Temat można zamknąć bo sprawa się trochę bardziej skomplikowała i założyłam już temat w dziale Bezpieczeństwo i logi. Użytkownik spandaupol bardzo mi pomógł i już wszystko gra!:slight_smile: