Partycje się nie otwierają

Mam taki problem. Po kliknięciu na partycje dwukrotnie nic się nie pojawiało tylko klepsydra i nic więcej. Gdy wchodziłem na do płyty uruchamiała się systemowa wyszukiwarka. Po uruchomieniu ComboFixa po kliknięciu dwukrotnie na partycję i płytę uruchamia się wyszukiwarka. Gdy chcę wejść przez Eksploruj lub za pomocą Otwórz do partycji i do płyty normalnie wchodzę.Bardzo proszę o pomoc z tym problemem. Kod z ComboFix to:

ComboFix 09-04-01.01 - Dawid 2009-04-02 15:48:39.1 - NTFSx86

Wylecz pendriva lub kartę pamięci http://www.softpedia.com/get/Security/S … Tool.shtml

Flash Disinfector http://www.searchengines.pl/index.php?s … ntry369724

lub format

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako CFScript.txt (zapisz by ikonka CFScript.txt była obok ikonki ComboFix.exe) >> Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe

Powinno rozpocząć się usuwanie

Potem log z usuwania Combofix

Start >> Uruchom >> regsvr32 /i shell32

:slight_smile:

Wykonałem to co poleciłeś i upuściłem na Combofix tylko że ComboFix znowu skanuje komputer…nie usuwa od razu tych plików…:/:confused:

Natomiast po wpisaniu regscr32 /ishell32 pojawił się komunikat:

Nie określono nazwy biblioteki DLL.

Sposób użycia: regsvr32 [/n][i/[:wiersz\_polecenia]] nazwa_pliku_dll

/u - Wyrejestruj serwer

/s - Tryb cichy; nie wyświetlaj okien komunikatów

/i - Wywołaj funkcję DllInstall, przekazując jej opcjonalny [wiersz_polecenia]; użycie tej opcji razem z opcją /u wywołuje funkcję dll uninstall

/n - Nie wywołuj serwera DllRegisterServer; tej opcji trzeba użyć z opcją /i

Nie wiem co mam teraz zrobić:/:/Prosze o wskazówki co dalej…

Combofix ma skanować

wpisałeś złą komendę

zaznacz to co pogrubione >> kopiuj >> otwierasz start >> uruchom >> wklejasz regsvr32 /i shell32 >> OK

regsvr32 /i shell32

to nie to samo co ty podałeś

regscr32 /ishell32

:slight_smile:

Ahhhhh…Kurcze nie zauważyłem tego:/:/:/:confused:

Wszystko teraz śmiga:D:D

Mam tylko jedno pytanko…Studiuje informatykę i każda rzecz związana z komputerami mnie interesuje:D Możesz mi powiedzieć skąd wy wiecie co wkleić do tego piku tekstowego?To lata pracy i nauki czy może jest na to jakiś patent (tzn we wszystkich przypadkach związanych z niemożliwością otwierania dysków robi się to samo)?Byłbym wdzięczny za ostatnią odpowiedz:D:Dpzdr Leon$ i jeszcze raz dzięki;):wink:

plik tekstowy tworzy się za każdym razem na podstawie logów ,indywidualnie w każdym przypadku

:slight_smile:

Ale to wkleja się jakiś wybrany fragment czy jak??Jakąś wybraną część kodu się wkleja??

Cały log wklejasz

Mu chodziło o tworzenie CFScript.txt.

W internecie masz masę poradników, poczytaj. Np. tutaj

Aha :wink:

Wklejasz to: