Partycje

eloł ludziska mam pytanie: ostatnio podpinałem u kolegi mój dysk a jak przyszedłem do domq to nie wyświetlało mi partycji E i C. (mam dysk podzielony na 4 partycje) szukałęm tych partycji n kompie i znalazłem je w jakiś ustawieniach to przeciągnołem ikonke na pulpit i teraz tak się znajdują . JAK ZNOWU ZROBI ŻEBY ZNOWU BYŁY TAK GDZIE POWINY mam dobrze podpięte zworki . z góry dzięki za pomoc mój mail patryk166@poczta.onet.pl gg 7144907

Może chodzi o typy partycji? Może je zmieniłeś? FAT32 bądź NTFS.

nie raczje nic nie zmieniałem tylko podpiołem dysk i już ich nie było później jeszcze ra podpinałę mbo myślałem ze źle podpięty ale nic się nie zmieniło więc jest jakiś sposób czy przeinstalowanie mnie ratuje ??

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 22:07

w sumie u kolegi zaczeło sprawdzanie dysków ale je przerwał czy to moze miec cokolwiek wspólnego ?? :frowning:

sprawdz programem partition magic ;] powinno je wykryc a potem to juz je dodasz ;]

dzięki zobacze czy to coś bedzie he :stuck_out_tongue: dzięki za szybkie odpowiedzi bo tylko na tym forum dostałem je tak szybko

Złączono Posta : 24.01.2006 (Wto) 11:57

elo jak te partycje dodać nie znam się na takich programach prosze o dokładną instrukcje jak je dodać he he

:slight_smile: moze jednak nie bede musial prazeinstalować co nie he

Złączono Posta : 24.01.2006 (Wto) 12:20

tzn za pomocą tego programu partition magic ghe

Złączono Posta : 25.01.2006 (Sro) 23:27

:frowning: ludziska pomóżcie hehehe