Partycjonowanie, z 1 dysku = 2

Witam,

chciałbym zrobić z 1 dysku 2. Jakim programem ? i jak to zrobić coś nie co wiem, ale jakiś poradnik i dziękuje :slight_smile:

Czeka na szybkie odpowiedzi

Partition magic ma taką opcje bez utraty danych możesz zrobić z dysku dwie partycje ale on jest płatny więc chyba Cię to nie interesuje.Jak masz możliwosć przenieś dane na jakis inny dysk lub je nagraj.Później możesz np w instalacji windowsa podzielic albo uzyc gparted itp.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=453

Witam. Najszybciej i bez żadnego dodatkowego programu,można zrobić za pomocą "fdisk"kłopot tylko iż trzeba system postawić od nowa.Profesjonale programy to "Patrition Magic"bez utraty danych programy były umieszczane min.w “komputer świat”

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 14:21

Witam. Najszybciej i bez żadnego dodatkowego programu,można zrobić za pomocą "fdisk"kłopot tylko iż trzeba system postawić od nowa.Profesjonale programy to "Patrition Magic"bez utraty danych programy były umieszczane min.w “komputer świat”

Ściagam właśnie partition magic 8 dziękuje za odpowiedzi

Ale wrrsja z DP jest w wersji testowej i nie powoduje ona faktycznych zmian na dysku. Ściągnij lepiej Partition Resizer 1.3.4Jest darmowy

to powiedzcie mi po krótce jak partycjonować dysk bo mam 1 74~ reszta to 8MB na jakies tam info o partycjach a chcesz z tego 1 zrobic dyski A i B a mam tylko C ktos wyjasni ?