Pasek adresu w operze

Zainstalowalem nowa opere 9.50. Do wygladu juz sie przyzwyczailem, ale bardzo denerwuje mnie to, ze w histori paska adresu, adresy stron nie sa ustawiane zgodnie w kolejnoscia odwiedzin, ze np. gdy napisze adres interi to bedzie on na samym poczatku tak jak bylo w starszej wersji opery. A teraz jest gdzies w srodku i trzeba go szukac. Czy mozna jakos zalaczyc ta funkcje ponownie, czy ta nowa opera poprostu nie ma tak przydatnej funkcji??

To jest raczej błąd w tej wersji, jak dotąd nie znalazłem rozwiązania, a “kopałem” dość sporo. Trzeba chyba poczekać na 9.51 lub chwilowo wrócić do 9.27 jak to bardzo przeszkadza. Albo używać dwóch jednocześnie, tak jak np. ja :slight_smile: . 27 serfuje a do nowej się przyzwyczajam.

niestety opera 9.50 jest jeszcze strasznie nie dopracowana i jak dla mnie wygląd na minus.

A co Cię powstrzymuje przed zmianą wyglądu? I to nawet do starego Domyślnego, hmm? :smiley:

mam nowa wersje opery 9.51 i nadal ten blad, chyba zrezygnuje z opery *** mnie:/

jeżeli ten błąd polega na tym, że nie wybrałeś odpowiedniej opcji widoku, to sam się podsumowałeś

thumb_opera_historia.JPG

tutaj może nie chodzić o skórkę, a o rozmieszczenie przycisków, które rzeczywiście jest inne

a czy to jest powód, aby rzucać obelgami na jedna z najlepszych 3 przeglądarek internetowych?

życie nie kończy się na historii odwiedzonych stron

w ff masz bardzo rozbudowane możliwości zarządzania historią, wyświetlania wg. określonych elementów i czynników, jak chcesz, masz wybór.

jakoś nie zauważyłem tego