Pasek a'la RocketDock, ale o określonej funkcji

Witam. Szukam paska, coś a’la RocketDock, ale o określonej funkcji, a właściwie trzech funkcjach. Pierwsza to wyświetlanie dużych ikon (plik .png), fajnie by było jakby można było ten rozmiar ustawić. Druga sprawa to sposób ich wyświetlania. Dobrze by było jakby program miał jakby to ując zakładki, boxy na te ikony jak np. programy, dokumenty, pulpit, gdzie po kliknięciu na dana zakładkę widzimy tylko jej ikony. Trzecia sprawa to możliwość ustawienia szerokości i wysokości tego paska (np. wyświetlanie na środku, jakaś tam szerokość, że jest 12 ikon po 6 w każdym rzędzie ( rzędy), a jak dodamy kolejne to powstaje 3 rząd), tak aby ikony nie dodawały się w ciągu na całą szerokość pulpitu. Dzięki za pomoc.

sTabLauncher

deFco247 , a jak się ma sprawa z tymi rzędami ikon? Czytałem także, że oprócz samego programu instalują się tez jakieś inne aplikacje. jak to z tym jest?

Jeśli chodziło o coś takiego jak w MacOs to tutaj masz jak uzyskać taki efekt dzięki programowi rocket dock :slight_smile: sam używam i jestem zadowolony :slight_smile:

A napewno masz w folderze czy po wypakowaniu zrobił Ci się podfolder jeszcze dodatkowo? Czasami tak sie robi i musisz zrobić tak żeby nie było w podfolderze tylko w folderze :slight_smile: Mam nadzieję, że mimo tego że napisałem trochę nie jasno to mnie zrozumiesz :smiley:

andrewi , dzięki, mimo, ze to nie do końca to czego szukałem, to całkiem fajne :slight_smile: A wiesz może jak zrobić, żeby te ikony “wysuwały” się po najechaniu, a nie kliknięciu?