Pasek menu w MS Office Outlook zniknął?

Witam. Chciałbym poprosić o radę ponieważ w menedżerze MS Outlook Office 2003 był, ale zniknął mi pasek menu (czyli Plik , Edycja , Widok…itd.), i nie bardzo wiem jak go tam znów dodać ?

Zupełnie nie wiem dlaczego, być może z powodu niskiego stopnia użycia paska, gdyż zniknął on chyba sam ?

Przy okazji chcę zapytać jeszcze o dwie kwestie: jak w tym samym programie włączyć ponownie (bo kiedyś u mnie ta opcja była), taki dodatek Porada dnia czyli de facto cały zestaw porad o programie. U mnie to jakimś trafem zniknęło.

Druga sprawa, którą chyba wcześniej warunkuje obecność paska menu, dotyczy takiego komunikatu antywira Avast , który informuje, że w MS Outlook muszę wyłączyć obsługę protokołów SSL i TLS. Gdzie i jak w programie to ustawić ?

Co do paska menu, to spróbuj usunąć plik outcmd.dat z “C:\Users\user\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook” (w przypadku Visty/7) lub “C:\Documents and Settings\user\Application Data\Microsoft\Outlook” (w przypadku WinXP).

Nie, okazało się, że pasek menu po prostu wypiął się z programu na Pulpit , bo jest niezablokowany. Znalazłem go tam i przypiąłem z powrotem.

BTW: jak zablokować paski narzędzi w MS OUtlook 2003?

Co do pozostałych kwestii, o które pytam, czyli opcja Porada dnia i opcja wyłączenia protokołów: są wciąż otwarte i aktualne. Poradźcie coś.