Pasek menu zawiesza się

Witam,
Raz, czy dwa razy to mi się zdarzyło, że pasek zawiesił się. Nie otwiera się menu po najechaniu na ikonę Windowsa, jak i na ikony, które są na pasku menu. Dziś już 3 razy się zawiesił. Wykonałem skanowanie, dism, w powershell wkleiłem kod, który był podany na stronie pomocy i też nic. Usuwałem folder Title Data Layer i też nic. Co może być powodem zawieszania się? Szkodników też nie mam, sprawdzałem.

Sprawdzałeś sfc /scannow ?

Tak, i nie znalazł żadnych problemów. Dziś oczyściłem dysk z aktualizacji. Usunąłem stare kopie aktualizacji, ponieważ dużo zajmowało miejsca. I tak się zaczęło. Wcześniej tak robiłem i nie było problemów z paskiem.

Zbieg okoliczności.

Załóż profil nowego użytkownika i zobacz czy tam też będą takie problemy. W ten sposób określisz czy to konfiguracja obecnego użytkownika, czy błędy systemowe.

Ja miałem taki przypadek tylko RAZ. I stało się to po aktualizacji sterowników graficznych. Przycisk start przestał reagować i otwierać się. Pomógł powrót do starszej wersji sterowników. Jeżeli nie masz sterowników od AMD i ich nie aktualizowałeś to możesz to wykluczyć.

Jeżeli nawet błąd będzie dotyczył konta użytkownika, to już wolę na nowo zainstalować system, ponieważ jak przeniosę dane na nowe konto? Nie sądzę, aby było problem konta użytkownika.
Poza tym system nie sypie mi się, abym musiał na nowo system stawiać. Wykonałem jeszcze raz polecenie w powershell i błędy na czerwono były, i pisało, że brak XMLManifest.xml

Mam sterowniki aktualne od NVidii.