Pasek na ekranie Iphone 6

Witam, nie dawno upadł mi Iphone 6 i jak wiadomo się potłukł  . Zamówiłam nową szybkę wraz z wyświetlaczem koszt ok 150zł. Dodatkowo dodam, że na ekranie pobitym występują czarne pasy i nie jest ich dużo, ale są i drażnią . Pasek pojawił się z czasem jeszcze przed upadkiem telefonu . Pomyślałam, że po wymianie wyświetlacza już ich nie będzie, a że wymiana wyświetlacza nie jest mi żadną filozofią więc to zrobiłam i owszem wszystko działa m.in. dotyk i jest ekran, ale paski nadal są . Nadal mnie interesuje co jest ich przyczyną. Taśmy wszystkie są podpięte prawidłowo , wszystko dokładnie sprawdziłam . W związku z powyższym kieruje się do was Co poradzicie ? Może ustawienia fabryczne wyzerować ??

My Snapshot.jpg

Patrz:

http://www.dobreprogramy.pl/Bendgate-2.0-iPhone-6-ma-powazna-wade-fabryczna-dotyk-przestaje-dzialac,News,76180.html

Tak, tylko te paski z artykuły są małe . U mnie zajmują połowę ekranu . I o dziwo dotyk działa w tym miejscu, które jest zaciemnione . Dziękuje za podesłanie linku . Przyda się !

I jak to się skończyło? Mam ten sam problem aktualnie i nie wiem co robić…

Zamówiłam nowy wyświetlacz i wszyatko zaczeło działać pasy znikneły . Po prostu trzeba uważać co się kupuje . Polecam odwiedzić serwis samemu i kupić będzie gwarancja że nie trafi uszkodzony do rąk z listonosza.