Pasek na górze pulpitu w Brico Pack Crystal XP

Witam wszystkich :slight_smile:

Bardzo proszę o pomoc, a mianowicie zainstalowałam Brico Pack Crystal XP i chciałabym uruchomić ten ładny pasek co się rozwija na górze pulpitu, gdzie w opcjach się to ustawia?

Pozdrawiam

Ania

Wejdź do folderu C:\WINDOWS\BricoPacks\Vista Inspirat 2\RocketDock

Przenieśe skrót RocketDock do folderu C:\Documents and Settings(nazwa użytkownika)\Menu Start\Programy\Autostart i potem go uruchom. Pasek się będzie uruchamiał automatycznie przy starcie systemu.

deFco247 , nie koniecznie musi go przenosić do autostartu, może włączyć takową opcję w ustawieniach programu ;]

Asami , jeśli nie odpowiadał by Ci rocket dock to możesz skorzystać także z alternatywy: object dock’a :slight_smile:

Hmm w tym problem, że tego folderu Rocket dock tam nie ma :frowning: Mam tylko takie coś C:\WINDOWS\BricoPacks\SysFiles i tam nie ma żadnego rocket dock. Łukasz a jak się włącza tą opcję w ustawieniach? Chociaż nie wiem czy się w ogóle włączy skoro jej tam prawdopodobnie nie ma. Nie wiem o co chodzi, bo w screenie był pokazany ten pasek…

Nie masz folderu C:\WINODWS\BricoPacks\ Vista Inspirat 2??

Nie zmieniałaś miejsca instalacji pakietu (domyślny to właśnie C:\WINDOWS\BricoPacks )?

Może przy instalacji odznaczyłaś opcję instalacji docka?

Start -> Wyszukaj -> RocketDock.

Asami , jeśli się nie zainstalowało to możesz sam to zrobić. Tutaj masz link do programu:

http://www.dobreprogramy.pl/RocketDock, … 12054.html :slight_smile:

deFco247 nic nie zmieniałam przy instalacji, a przez opcję wyszukaj już szukałam i nic nie znalazło NIGDZIE ;/ ale spróbuję zaraz zainstalować i napiszę jak wyszło :slight_smile:


Wszystko jest OK :smiley: Dzięki chłopaki za pomoc i to jaką szybką =D>

Jakby co to ustawienia całego pakietu masz tak:

Menu Start >> Wszystkie programy >> Brico Packs >> Crystal Clear >> Crystal Clear Config

Widocznie podczas instalacji nie zaznaczyłaś tego programu. Zainstaluj najnowszą wersję RocketDock, bo ta w paczce jest przestarzała.