Pasek programów

Od wprowadzenia zmian nie wyświetla mi się pasek “nowo dodanych programów” - miejsce jest “czyste” :o

To znaczy? Bo nie bardzo wiem o jaki “pasek” chodzi. Możesz zamieścić screena?

Brakuje mi paska nowo dodanych programów na głównej stronie DP…a gotowego “zrzutu” nie umiem dołączyć do postu…

poradnik-uzywania-forum-zakladanie-edycja-tematu-t394978.html

Wysłałem…ale “w świat”…bo nie dołączył do posta…tytuł “pasek”

Przecież jest obrazek w galerii!

image_id: 3448

Dodane 18.11.2010 (Cz) 12:26

to w takim razie, czego mi brakuje,że nie czyta…

Dodane 18.11.2010 (Cz) 16:45

Myślę, że Twoje milczenie jest wyrazem du…uużego problemu całej strony DP…tylko co robli inni internauci (chyba, że czekali na poprawność wyświetlania tak jak ja, bo jeszcze nowość i w budowie…). Ponieważ przeglądam codziennie DP nie wytrzymałem dłużej #-o

A skąd potencjalna osoba czytająca twoje wypowiedzi miała wpaść na pomysł, że screen jest w galerii? Jeśli nie byłeś w stanie go zamieścić w poście, trzeba było chociaż o tym napisać.

Napisz jaką masz przeglądarkę (dokładna wersja najlepiej). Jeśli korzystasz z rozszerzeń typu Adblock Plus lub podobnych, wyłącz je.

pejur , że co? O czym Ty piszesz? Zacznij może od konserwacji i oczyszczenia przeglądarki i ewentualnie systemu. Nie raczysz nawet podać konkretnych informacji o sposobie przeglądania strony. Strona działa prawidłowo i jak na razie jesteś jedynym, który zwrócił się z tym problemem.

Dzięki - posprawdzam u siebie

pejur , w dalszym ciągu nie podałeś istotnych informacji. Jak chcesz, żeby Tobie pomóc? Sprawdź czy na innych przeglądarkach ten sam błąd występuje. Jezeli nie, to z używaną przeglądarka jest coś nie tak. Proponuję więc, wyczyścić historię, cookies, i wszystko co da się usunąć.