Pasek sidebra w stylu tego z visty do xp

szukam w/w aplikacji ale innej niż:

thoosje sidebar

google desktop

desktop sidebar

VISTA SIDEBAR

Choć nie jest to vista sidebar do xp, to jednak polecam Crystal Clear 1.0 do ściągnięcia z działu “Rozszerzenia i powłoki pulpitu”. Powłoka zdecydowanie nie obciąża odczuwalnie bardziej systemu niż standardowa. Dostępnych jest cała plejada wyglądu paska - jak w macach. Jeżeli chcesz urozmaicić wygląd pulpitu i okien windows, spróbuj jak Ci się będzie to podobało. Łatwa instalacja, a w razie co bez problemu można wrócić do standardu aby wypróbowywać inne możliwości.

Witaj

Proponuję Ci orginalnego Sidebara żywcem wyjętego z Visty, który działa w XP. Przed instalacją zapoznaj się z instrukcją, która jest po Polsku. _ Pozdrawiam _

http://www.sendspace.pl/file/iPHNMa7z/

Re: Jeśli masz zainstalowany SP3 to ten Sidebar może nie działać. Więc wypróbuj tego Sidebara. Jest również z Visty.

http://www.wincert.net/forum/index.php?showtopic=1442

to chyba to samo co thoosje sidebar

W dniu 03.05.2008 , o godzinie 14:06 został dopisany post przez kristoffhelp

a czy on się będzie uruchamiał dość szybko bo np. na thoosje sidebra musiałem trochę poczekać (parę sekund?)

Oba linki prowadzą do orginalnego Sidebara z Visty pracującego pod XP i Win. 2003. Aby ten Sidebar działał trzeba zainstalować Kilka programów z Microsoft. Jest to napisane w instrukcji. Pod pierwszym linkiem znajduje się też poprawka w jęz. Polskim i dodatkowy programik, który również trzeba zainstalować. Nie pamętam jaki. Co do szybkości działania Systemu z zainstalowanym Sidebarem to jest tak że jeśli masz słaby komputer to nie zawracaj sobie tym głowy.

_ Pozdrawiam _

mam taki jak w podpisie - jest sens sidebara?

Ja mam również taki komputer jak w podpisie i muszę powiedzieć, że jak miałem zainstalowany Windows XP Home SP2. To musiałem troszeczkę poczekać na załadowanie Sidebara. A cały system ładował się minutę łącznie z Sidebarem. Sam oceń jak Ci będzie to działało. Nie obzaź się, ale tak z mojej oceny to komputer masz nie najszybszy jak na dzisiejsze czasy i może to Ci wolno działać. Jak nie zainstalujesz to się nie przekonasz

_ Pozdrawiam _