Pasek stanu "pcha się" na wierzch

Witam. Od paru dosłownie godzin mam problem z Paskiem stanu i klientem gry online w ktorą gram. Klient gry uruchamia się w oknie wysokim na całą wysokość ekranu. Dotyczasowo przykrywał on sobą pasek stanu Windows na dole ekranu. Nagle - nawet nie zawuazylem dokładnie kiedy - zmieniło się to i pasek stanu przykrywa (jest półprzezroczysty) dolną część okna klienta gry, uniemozliwajac jego wygodną osbługę. Wygląda to tak jak na obrazku.

https://i.imgur.com/0N2g2OR.png

Próbiwałem już dosłownie wszystkiego. Reinstalacje gry, przywracanie systemu. Nic nie pomaga. Bardzo proszę o jakies rady.

Nie masz możliwości maksymalizacji okna w grze ?

Nie - dziala ona tylko w trybie “windowed”. Pozatym wolałbym naprawić problem i wrócic do poprzedniego stanu niż obchodzić go :slight_smile:

Teraz zauwazylem ze wlasciwie kazde pokno jezeli je przesunac na pasek, chowa się za nim. Wydaje mi się, że wczesniej tak nie było

Co jescze ciekawsze. jesli pasek przeniesie sie z dolu na bok lub na góre pulpitu, wtedy jest ok. Okna dopasowuja swoj rozmiar do paska. Problem jest tylko gdy pasek jest na dole.