Pasek "szybkie uruchamianie" w XP

Proszę o pomoc. Na kompie kolegi wystąpił taki problem: Zniknął nagle pasek “szybkie uruchamianie” (ten na dolnej belce pulpitu) i przy próbie uruchomienia go wyskakuje komunikat : “Nie można uruchomić paska Szybkie Uruchamianie”. Wszyskie inne paski funkcjonują bez problemu. Windows XP Pro SP2 - oryginalny. Czy ktoś wie, jak to naprawić?

senedoo , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Sprawdź tą stronke http://www.agavk.p9.pl/strony/skrzynka_naprawcza.php

Czy ta strona u Ciebie działa? Bo u mnie nie działają żadne linki…

A który odnośnik ci nie działa, bo generalnie nie ma tam odnośników, są tylko nazwy programów.

No więc myślałem, że pod nazwami powinny być odnośniki, które u mnie (linux, Firefox) nie działają…! Taka strona informacyjna ma zerową funkcjonalność - to tak, jakbym Ci powiedział, że wiem, gdzie jest świetny program do czegoś, tylko nie powiedziałbym, gdzie…

Nawiasem mówiąc, znalazłem już odpowiednie narządko na jakiejś hamerykańskiej stronie.

Jak masz nazwe programu to w czym problem żeby wpisać ją w wyszukiwarkę i pobrać co potrzeba :expressionless: Ale jak już naprawiłeś to ok.

Dzięki za pomoc. Temat do kosza.