Pasek szybkiego uruchamiania obniżył się

witam mam banalny problem którego jednak nie potrafie rozwiązać. pasek szybkiego uruchamiania na codzien będący pomiedzy menu start a zakładkami stron internetowych przeskoczył ponizej (teraz dolny pasek mam dwa razy wyższy). jak sprawic zeby ponownie wszystko było ok. sprawa wydaje sie być banalna jednak zalezy mi na jak najwiekszym obszarze roboczym monitora

Zmieniony tytuł. Magik.

Prawy przycisk muszy na pasek zadań => odblokuj pasek zadań. Jak odblokujesz możesz go modyfikować jak okno. Możesz go zwężać już rozszerzać najeżdżając myszką na jego krawędź aż pojawi się symbol podwójnej strzałki. Elementy na pasku rozmieszczasz przesuwając je jak okna po ekranie.

pasek jest odblokowany mimo wszystko gdy zaznacze szybkie uruchamianie pojawia sie ono powyzej zakł. internetowych moge jedynie tasować ikonami paska w poziomie przeniesienie ponizej jest nie możliwe. nie mogę go równiez pomiejszyć do normalnych rozmiarów, albo szeroki albo znika całkiem

Wrzuć screena z tym paskiem. Na pewno nic się nie zepsuło, tylko mocno poprzestawiało; dlatego wydaje ci się, że pasek znika.

tylko czym próbowałem mssnap i ashampoo snap ale dolny pasek chowa sie (znika) przed zrobieniem zrzutu

ok zaraz bedzie screen

Dodane 03.03.2011 (Cz) 11:44

20110303113943.png

Uploaded with ImageShack.us

Pasek wygląda na poszerzony w pionie. Spróbuj go zwęzić, aż do momentu, gdy ustawi się na równi z zakładkami programów na dole. Jeżeli zniknie, spróbuj tak manipulować strzałkami ustawień na pasku, aż się pojawi. Moim zdaniem jest coś przestawione, nie “popsute”. Po drugie - “samo” ci się tak zrobiło, czy coś przestawiałeś?

w ponie to jest najmniejszy rozmiar jak dam w dół pasek sie chowa , kompa uzywa druga osoba to mogło zostac przestawione myszką przez przypadek na 100% nie były ruszane zadne ustawienia nawet te najprostsze

Nie idzie tego paska jakoś złapać i przestawić? Kombinuj :wink: Możesz go też wyłączyć i ponownie włączyć, może się zresetuje.

Musisz przestawić wszystkie elementy znajdujące się na pasku tak, by były w jednej linii a nie tak jak masz obecnie, czyli ikony szybkiego uruchamiania nad uruchomionymi aplikacjami - wtedy dopiero będzie możliwe zwężenie paska menu start do normalnych rozmiarów.

Możesz też wyłączyć ikony szybkiego uruchamiania co być może pozwoli zmniejszyć pasek. Po zmniejszeniu oczywiście możesz ikony szybkiego uruchamiania włączyć ponownie.

:roll:

nie moge niestety ich przestawic, po wyłączeniu paska wszystko jest ok ponowne właczenie daje ten sam niechciany efekt

Jeśli na zdjęciu jest widok odblokowanego paska to poszukaj po jego prawej stronie tej trójkolorowej przerywanej

linii ,złap ją i przeciągnij w lewo, powinno pomóc.

nagimastykowałem sie troche :slight_smile: errata72 rozwiązanie banalne ale nie wpadł bym na to bez Ciebie wielkie piwo lub kwiaty na przyszły dzien kobiet się należą, dzieki