Pasek tytułowy jest zmniejszony

Mam problemik z wyglądem paska tytułowego…jest 2x mniejszy od normalnego…wygląda to tak:

O tak to wygląda

Może tego dokładnie nie widać, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi…

Bawiłem się kiedyś kreatorem ułatwień dostępu i jak coś zaznaczyłem, to mi się pasek zmniejszył, ale teraz za Chiny nie mogę zmienić tego z powrotem…

Czcionka we wszystkich programach itd. jest OK, tylko na tym pasku jest mniejsza tak jak i ten pasek…Może ktoś wie, jak to naprawić?

A pasek to w Firefoxie?!..

Najedź np. na zakładkę Widok i kliknij prawym przyciskiem myszy, następnie zaznacz “pasek narzędzi nawigacyjnych”… jeszcze raz prawym i zaznacz “pasek zakładek” :mrgreen:

Wejdź we właściwości ekranu -> Wygląd i tam wybierz na nowo styl wyglądu XP i zastosuj zmiany. Powinno przywrócić pasek tytuły do domyślnych rozmiarów. Natomiast klikając przycisk zaawasowane, a następnie wybierając pasek tytułu na dole będziesz miał wartości odpowiedzialne za jego rozmiar - możesz tam zmieniać do woli jego wielkość.

@lordzibo

Nie tylko w Firefoxie, w każdej aplikacji w oknie, czyli nie fullscreen…

@Narv

Nie do końca, gdyż tam ustawiając czcionkę paska tytułowego, zmienia się też czcionka na pasku zadań, na dole, a tego nie chcę…

Nie ustawiaj czcionki tylko w punkcie aktywny pasek tytułu ustaw rozmiar. Daj na 25

Ja myślałem że chodzi o firefoxa że nie ma przycisków, bo nie zauwazyłem czerwonej ramki - screen nie czytelny.

A tu o pasek do góry chodzi… więc… trza jak kolega wyżej pisał, od nowa wybrać styl Windowsa.

Jeżeli nie pomaga to tak:

  • prawym na pulpicie i właściwości

  • karta wygląd

  • w polu Okna i przyciski wybierz Styl systemu Windows XP

  • następnie przycisk zaawansowane

  • w polu element wybierz aktywny pasek tytułu

  • jego rozmiar ustaw na 25.