Pasek zadań / Dźwięk

Witam

Na początek chciałbym zaznaczyć, że nie wiem czy napisałem w dobrym dziale. Jeżeli nie - proszę przenieść topic, jeżeli tak - zostawić :wink:

Mój problem wygląda następująco :

Po jakimś czasie grania 2/3h a nawet krócej pasek zmienia się na oto taki : http://i55.tinypic.com/2cekfh2.jpg

A także, wszystkie sterowniki dźwięku się wyłączają … screnn - http://i52.tinypic.com/ne69w2.jpg

Nie raz nie chce odczytać płyty CD/DVD mój cd-rom, nie wiem dlaczego … :slight_smile:

PODKREŚLAM, ŻE FORMAT I NEW WINDOWS NIE WCHODZI W GRĘ !

Z dźwiękiem to jest coś takiego . Gram sobie, wychodzę do windowsa, i chcę włączyć jakiś film na YT - nie mogę, bo stery się wyłączyły . Wchodzę z powrotem do gry, i wszystko działa, ale jeżeli zrestartuje grę i załączę od nowa - dźwięku już nie ma … Czyli tak jakby , dźwięk zachował się wtedy kiedy był i w grze działało, a później po RR gry nie działał …

Wystarczy zresetować komputer i wszystko wraca do normy, do czasu, kiedy znów ten horror nadejdzie.

Mam Windows XP SP3.

Często też pojawiają się paski na monitorze, ale to takie cieniutkie długie na całej długości - wystarczy ruszyć komputer i będzie dobrze - pewnie karta graficzna nie styka, ale jak patrzę to styka :x

Temperatury się wszystkie dobrze trzymają, nic się nie grzeje.

Specyfikacja komputera :

Typ procesora DualCore AMD Athlon II X2 250, 2977 MHz (15 x 198)

DIMM1: Kingston 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz)

DIMM2: Kingston 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz)

Karta wideo ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB)

Karta dźwiękowa Creative Audigy SE (SB0570) Sound Card

Dysk fizyczny SAMSUNG HD251HJ (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-M52L-S3P (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, LAN)

Tyle wystarczy mam nadzieję …

Dopiero jutro rano zajrzę, bo schodzę z kompa, ale mam nadzieję, że mi ktoś pomoże :wink:

Liczę na wyrozumiałość, i dobre, zawierające rozwiązanie odpowiedzi !

Jak coś to przenieście, dojdę do topicu, ale nie zamykajcie, że jakaś treść nie zgodna, bo najwyżej jutro poprawię !

Pozdrawiam, Blinkus aka. BADII.

Dodane 06.01.2011 (Cz) 9:18

@EDIT - odświeżam .

Mógłby ktoś pomóc ?