Pasek zadań nie odpowiada

Dzisiaj na moment padło zasilanie w domu, po ponownym włączeniu komputera niestety pojawił się problem z paskiem zadań. Jak najeżdżam na niego to kręci się kółko jakby pasek nie odpowiadał. Na pulpicie jest wszystko OK, aplikacje normalnie się włączają, problem jest tylko z paskiem. Wyłączyłem w procesach explorer.exe, włączyłem z powrotem i wszystko OK. Niestety po ponownym uruchomieniu problem powrócił, niby nic wielkiego ale jednak trochę to denerwujące, w dodatku nie tylko ja korzystam z komputera a inny domownicy nie będą wiedzieli jak zrestartować explorer.exe

Samo użycie RogueKiller z opcji skanowanie, potem usuwanie, następnie naprawa skrótów - przywraca systemowe domyślne ścieżki, skróty, ikony, menu start, pasek i to jest rozwiązanie. Pamiętać należy, żeby zrobić restart po użyciu tego programu.

Taka to uroda RogueKillera. Choćby nic nie znalazł, to naprawi dużo. Gdy znajdzie jakiś zły proces, to też pożytek, gdy precz wykopie jakiegoś trojana.

Na win 7 uruchamia się ten program portable z prawokliku, jako administrator. Logi i backup będą na pulpicie. Zapodaj Tu - log nr 2 z usuwania.