Pasek Zadań - pomniejszony

Witam!

Dzisiaj się coś bawiłem w ustawieniach wisty i zauważyłem znaczne zmniejszenie się ikon na pasku zadać ( prawy dolny róg) oraz w każdym oknie przeglądania czy to strony www czy foldery (zamknięcię, powiększenie i minimalizacja do paska) wszystko to zostało zmniejszone. Chciałbym się dowiedzieć jak wrócić do wersji pierwotnej z odpowienim rozmiarem jaki był wcześniej.

Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam,

DearD

Możesz dać screen ,bo trudno coś wywnioskować,miałeś duży pasek tak jak w “7”?

Nie mam pojęcia czego nie rozumiesz, bo chyba dokładnie napisałem w pierwszym poście co jest nie tak… ale cóż…

17694622566721e3m.jpg

Te ikony się pomniejszyły… Chciałbym, je powiększyć!

Może tak:PPM na pulpit->personalizuj->kolor i wygląd okien->otwórz właściwości wyglądu klasycznego,aby uzyskać więcej opcji kolorów->zaawansowane (w nowym oknie)->rozwiń listę “element” znajdź opcje ikona i zmień jej wartość na 32.

Nic nie pomogło :frowning:

A nie powiększyły ci się ikony na pulpicie?Bo tego tyczyła moja rada,mój błąd,przepraszam.

Nie ikony są bez zmian na pulpicie, bo są dobre!

Spieprzyły mi się tylko te na pasku zadań (pomnijszyły) oraz nagłówek każdego folderu czy strony www (sceeny powyżej umieściłem) został pomniejszony - czcionka się zmniejszyła, chciałbym aby spowrotem było tak jak wcześniej… tyle, że nie wiem jak, a nie chce sam próbować, bo znowu coś spartole i będzie jeszcze gorzej…

Pozdrawiam.

wejdź jeszcze raz w to samo co podał przemo1412 , tylko wybierz Aktywny pasek tytułu i wybierz rozmiar 19

jest na 19… ;(

To co wcześniej (Aktywny pasek tytułu), ale zmień rozmiar na 20/21, a czcionki na 9 (chyba, że już tak jest).

Pablo55 bardzo dziękuje pomogło wkońcu =D> , tylko jeszcze mam pomniejszony w dalszym ciągu ten pasek górny na ssie jest pod paskiem zadań, nie wiem jak fachowo się on nazywa… Czy można i jego troszkę powiększyć?

Pozdrawiam.