Pasek zadań sam zmienia się na ten z Windows 98 ; c

Witam , mam taki problem . Przy włączonym internecie pasek zadań po 10 minutach zmienia się na ten z Windows 98 . Przestaje po tym działać głos jak np. puszczam muzykę . Robiłem skanowanie komputera i były jakieś wirusy na System Volume coś tam :smiley: i wszystkie pousuwałem , ale to nic nie dało :frowning:

Proszę o pomoc . ![-o<

Podaj logi OTL. Instrukcja: viewtopic.php?f=16&t=370405 Jest u ciebie jakaś infekcja. I zależy czym robiłeś skanowanie. Spróbuj Malwarebytes’ Anti-Malware. Po instalacji wykonaj aktualizację i włącz pełne skanowanie. Po wykonanym skanowaniu podaj log z niego. No chyba że nic nie wykryje choć w to szczerze wątpię.

Ja mam internet na limit i nie za bardzo mogę ściągać . :?

Mam antywirusa Comodo Internet Security Premium . Robiłem skanowanie całego Mój Komputer i nic już nie wykrywa . :?

To bez pobierania ja proponuje użyć komendy sfc /scannow w cmd, bo winny takiemu zachowaniu może być zawirusowany plik svchost.exe i skoro wirusy zostały wykryte w System Volume Information to wyłącz i włącz przywracanie systemu (instrukcja dla XP).

Znam ten ból. Też mam taki. A poza tym też myślałem że to svchost.exe. Dlatego zastosuj się do porady Longhorna2009. :slight_smile: