Pasek zadań ucina

Witam Serdecznie !

Na wstepie mowie, i przepraszam za zle napisany temat ale nie wiedzialem jak to ujac…

A więc… Mam nowy komputer, i serwisant ktory instalowal system zainstalwoal nakladke Windowsa 7 i ‘ucina’ mi te okienka na pasku zadan, ze sa takie male kwadraciki, co za tym idzie widze tylko pierwsza litere i nic dalej… Probowalem odinstalowac, usunac te Themy i nic. załącze screen’a moze w czyms pomoze !

ssaaf.png

zrzut ekranu moze nie specjalnie dobrej jakosci, ale to tylko w celu zrozumienia mojego problemu.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

fame.

  1. Właściwości paska zadań -> Przyciski paska zadań -> Nigdy nie scalaj

  2. Poodpinaj pozostałe ikony z paska zadań

  3. Prawy klawisz myszy na pasku zadań -> Paski narzędzi -> nowy -> wskaż poniższą lokalizację

    %userprofile%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

Po tych punktach będziesz miał klasyczny pasek zadań(jak w Viście/XP) plus miniatury z podglądem na żywo, których (chyba!) nie da się w 7 wyłączyć, nie wyłączając Aero

eh…

moze jestem slaby w tej dziedzinie, ale tyle bym sobie znaczaca poradzil.

wykonujac pkt. 1. gdy wchodze w właściwości paska zadań to nie ma nigdzie takiej opcji jak przyciski paska zadań.

2.Nie rozumiem. : )

  1. Gdy wchodze w narzedzia paska zadan, nastepnie nowy pasek, w lini folder: wpisuje , to co kazales i ujawnia sie błąd że nie mozna czegos znaleźć i bym sie upewnil czy takie cos istnieje…

ikony-paska-zadan-bez-napisow-t387607.html#p2497804 zastosuj się do tego.

fame , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

Dziękuję, za wszelkie sugestie lecz rozwiązałem ten węzeł gordyjski : p poprzez format partycji C.

Pozdrawiam, i prosze o zamkniecie tematu.

fame.