Pasek Zadań Win7

Cześć , witajcie poszukuje programu do zmienienia pasku zadań , miałem kiedyś taki lecz nazwy zapomniałem 

Ktoś może zna nazwę ? ( I najlepiej wytłumaczyć jak zmienić )

 

To tyle dzięki :slight_smile: Pozdro.

Chcesz całkowicie zmienić pasek zadań czy coś na wzór RocketDock? Więcej podobnych programów znajdziesz >tutaj<

Może Winstep Nexus Dock? ma możliwość wyłaczenia paska zadań windows i zastpienie go ładnym dockiem na którym masz skróty do programów, miniatury otwartych okien, można dodać zasobnik systemowy, przyciski wyłaczania, uśpienia PC itd.

Tak , interesuje mnie ten Alienware , ale gdy zmieniam to pasek sie zmienia na win 98 a nie na Aliena :smiley: Możecie podać linki do jakiś fajnych :slight_smile:

Mówisz o programie AlienGUIse? z tego co podają w komentarzach program potrafi zamulić Winde oraz są problemy z odinstalowaniem go. Sam z niego nie korzystałem, więc nie wiem jak jest rzeczywiście.

Napisz jaki chcesz ten pasek zadań. Może jakiś skin z devianart? chcesz mieć pasek zadań taki jak w Viście lub XP, czy jeszcze jakiś inny?

Mocno Przerobiony , :slight_smile: Że tak napisze “Zmutowany”

http://www.deviantart.com/?q=windows+7+skins&offset=0

 

Poszukaj czegoś dla siebie. Ja sobie zainstalowałem pasek zadań taki jak w Viście i jestem zadowolony