Pasek Zadań Windows 7 64bit nie znika przy wł pełnego ekranu np YT

nic :frowning: znowu

zainstalowałem jeszcze raz i nic :confused:

Wygląda na to, że na chwilę obecną nie ma stałego rozwiązania. U niektórych problem się pojawia, u innych nie. Z pewnością jest to błąd w CHROME. Nie ma to związku z działaniem systemu Windows.

1 polubienie

ja nie mogę -.- ja juz wszystkiego probowałem i nic

ale dziękuję ci za pomoc :smiley:

tymczasowe rozwiązanie to włączenie autoukrywania paska zadań, we właściwościach

1 polubienie

ale ja tego nie chce bo to mnie denerwuje :confused: bo ciagle trzeba zjeżdżać na dół myszką by przejśc do czegoś innego -.- ja właśnie chce żeby tylko podczas ogladania filmu znikał i tyle

wcześniej padło pytanie czy na innych przeglądarkach też tak jest? można jeszcze całkowicie usunąć/przekopiować w inne miejsce profil, tak aby przeglądarka była ‘czysta’ i zobaczyć czy wtedy też tak jest

próbowałem resetować chroma i nic :confused: ja juz wszystkiego próbowałem

Napisałem do nich może mi pomogą

Jak widać problem cały czas występuje a robiłem juz duzo :frowning:

Wprawdzie nie mam tego efektu na You Tube, ale na innych stronach pojawił się u mnie podobny efekt …
Tak więc coś Chrome miesza, ponieważ wystąpiło to u mnie w najnowszej wersji i tylko na Chrome
Ten problem chyba dotyczy kart graficznych AMD.
Poza tym, po pewnym czasie problem sam się naprawił… (?)

ja mam karte GTX750 NVIDIA ZOTAC

Potestuj Chrome Portable:
https://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

Możesz też zobaczyć wydania 64 bitowe i niestabilne spod sekcji “Google Chrome Portable Beta, Dev, 64-bit”.

ja już pobrałem kilka wersji chroma (złote logo chroma i inne) i problem nadal jest :confused: myślę ze to wina systemu w7

Możliwe skoro nawet w „super niestabilnym” canary wciąż jest.