Pasek Zadań Windows 7 64bit nie znika przy wł pełnego ekranu np YT

Tak jak w temacie gdy tylko próbuję wł youtube w trybie pełnoekranowym to pasek zadań nie chowie się ,chcę aby chował się tylko jak coś się oglądam w trybie pełnoekranowym a opcja włącz autoukrywanie paska zadań to nie chce bo to cały czas mi go ukrywam :confused: proszę o pomoc :frowning:

Pierwsze i najważniejsze - z jakiej wersji CHROME korzystasz?

Sprawa kolejna, czy próbowałeś rozwiązań podanych tutaj?

https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/XUb6qFmD0Us

Rozwiązanie jest na samym dole wątku.

Dodam tylko, że u mnie w wersji 58.0.3029.81 problem nie występuje.

Spróbuj użyć klawisza F11 na swojej klawiaturze :wink:

nie działa :confused:

tam wszystko po ang nie rozumiem

Co nie działa?

Jaką masz wersję przeglądarki?

Wersja 57.0.2987.133 (64-bit)

To zaktualizuj przeglądarkę do nowszej wersji i sprawdź, czy problem nie zniknie.
Jak już wspominałam, u mnie problem nie występuje.

Wersja 58.0.3029.81 (64-bit) teraz ma i nadal nic :frowning:

podczas trybu pełnoekranowego kliknij prawym na pasku i odznacz zablokuj pasek zadań, następnie ponownie zaznacz. Sprawdź, czy pomogło.

jak na razie działa ale znając moje szczęscie to znowu to sie zwali przy nastepnym uruchomieniu komputera albo przegladarki

Jeżeli przestanie działać, to daj znać. Przejrzyj także listę zainstalowanych rozszerzeń.
W moim przypadku występował kiedyś podobny problem, ale związany był z rozszerzeniem ScreenGrab.
Obecnie z niego nie korzystam i nie doświadczam żadnych problemów z przeglądarką CHROME.

PONADTO nie wiem jakim cudem zamieściłeś ten post w tej kategorii :slight_smile:

1 polubienie

nie wiedziałem jaka kategorie dać dlatego dałem że pulpit użytkownika no bo pasek jest taki najważniejszy itd

jednak dalej sa problemy :frowning:

Czy po wyłączeniu wszystkich rozszerzeń problem nadal występuje?
Sprawdź, czy pod wersją 32 bity też występuje ten problem.

jednak nic

są moze jakies komendy CMD na naprawę tego albo cos , tak aby problem zniknął raz na zawsze

Wersja 32 bitowa nie pomaga?

Z ciekawości… W innej przeglądarce problem też występuje?

jak 32 bity ?pobrać? w innych nie ma takiego czegoś

https://www.google.com/intl/pl/chrome/browser/desktop/index.html?standalone=1