Pasek zadań zamontowane theme nie działa

Cześć ostatnio naszła mnie ochota na zmianę wyglądu więc poszperałem trochę w necie znalazłem theme więc spróbowałem i spodobało mi się. Problem tkwi w tym ze mój pasek zadań nie dopasowuje się do theme i nie dopasowuje się do całości. Przy wybieraniu theme pasek zadań wygląda inaczej niż po (zainstalowaniu) na komputer. A ja chciałbym żeby wyglądał tak jak miał wyglądać :P. Serdecznie proszę o pomoc.

Miałem podobnie, rozwiązanie jest proste wystarczy wejśc we właściwości i nigdy nie scalaj zaznaczyć

Kurut , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie przyniosło rezultatu 

Widze że orb też sie nie zmienił, podmieniłeś wszystkie pliki które były w paczce theme(explorer itd) Nie wiem czy to zależne od wyglądu paska ale

jeszcze zainstaluj to http://zombiegroundsquirrel.deviantart.com/art/Win7-Theme-Resource-Changer-x86-337851350

Dobra dzięki nie mam na to nerwów wracam do domyślnego dzięki za pomoc.