Pasek zadań zamontowane theme nie działa

(Kurut315) #1

Cześć ostatnio naszła mnie ochota na zmianę wyglądu więc poszperałem trochę w necie znalazłem theme więc spróbowałem i spodobało mi się. Problem tkwi w tym ze mój pasek zadań nie dopasowuje się do theme i nie dopasowuje się do całości. Przy wybieraniu theme pasek zadań wygląda inaczej niż po (zainstalowaniu) na komputer. A ja chciałbym żeby wyglądał tak jak miał wyglądać :P. Serdecznie proszę o pomoc.

(Inkoo) #2

Miałem podobnie, rozwiązanie jest proste wystarczy wejśc we właściwości i nigdy nie scalaj zaznaczyć

(Dimatheus) #3

Kurut , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Kurut315) #4

Nie przyniosło rezultatu 

(Inkoo) #5

Widze że orb też sie nie zmienił, podmieniłeś wszystkie pliki które były w paczce theme(explorer itd) Nie wiem czy to zależne od wyglądu paska ale

jeszcze zainstaluj to http://zombiegroundsquirrel.deviantart.com/art/Win7-Theme-Resource-Changer-x86-337851350

(Kurut315) #6

Dobra dzięki nie mam na to nerwów wracam do domyślnego dzięki za pomoc.