Pasek zadań zasłania okno przeglądarki

(Lukaszdobry) #1

Witam. Coś mi się porobiło z paskiem zadań win7, mianowicie: odpalam dzisiaj firefoxa i wszedłem na facebooka, przy włączeniu okna czatu zauważyłem ze okno a właściwie jego dolna część tj. ta gdzie się pisze jest poniżej paska zadań. Zaraz się zorientowałem że każda strona tak działa i pasek jest jakby na wierzchu i zasłania to co jest za nim ale nic nie można z tym zrobić. Nie mam pomysłu jak to przywrócić do poprzedniego stanu. Ucina mi w ten sposób fragment każdej strony. Nie, to nie jest tylko na firefoxie bo sprawdzałem też na IE i problem jest ten sam. Możecie mi jakoś pomóc?

Dante737 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(Marek Krakus) #3

Kliknij na pasku-Właściwości i ustaw.Ewentualnie pomoc windowsa ,pisze jak go dostosować dla siebie.

(Lukaszdobry) #4

Próbowałem ale nie było nawet takiej opcji, ale temat już nie aktualny bo naprawiło się samo. Nie mogłem wtedy też wyłączyć komputera, dopiero odłączenie laptopa od zasilania i uruchomienie go ponownie wszystko naprawiło.

Dodane 10.03.2013 (N) 1:16

Pojawił się nowy problem ten co wcześniej: nie mogę wyłączyć komputera. Klikając start i zamknij nic się nie dzieje. Wiecie co to może być?