Pasek zadań zasłania okno przeglądarki

Witam. Coś mi się porobiło z paskiem zadań win7, mianowicie: odpalam dzisiaj firefoxa i wszedłem na facebooka, przy włączeniu okna czatu zauważyłem ze okno a właściwie jego dolna część tj. ta gdzie się pisze jest poniżej paska zadań. Zaraz się zorientowałem że każda strona tak działa i pasek jest jakby na wierzchu i zasłania to co jest za nim ale nic nie można z tym zrobić. Nie mam pomysłu jak to przywrócić do poprzedniego stanu. Ucina mi w ten sposób fragment każdej strony. Nie, to nie jest tylko na firefoxie bo sprawdzałem też na IE i problem jest ten sam. Możecie mi jakoś pomóc?

Dante737 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Kliknij na pasku-Właściwości i ustaw.Ewentualnie pomoc windowsa ,pisze jak go dostosować dla siebie.

Próbowałem ale nie było nawet takiej opcji, ale temat już nie aktualny bo naprawiło się samo. Nie mogłem wtedy też wyłączyć komputera, dopiero odłączenie laptopa od zasilania i uruchomienie go ponownie wszystko naprawiło.

Dodane 10.03.2013 (N) 1:16

Pojawił się nowy problem ten co wcześniej: nie mogę wyłączyć komputera. Klikając start i zamknij nic się nie dzieje. Wiecie co to może być?