Pasjans pająk na win xp

Szukałem tej kultowej gry Pasjans pająk w necie ale nie mogłem znaleźć możę coś ominołem to mnie oświećcie. Może ktoś kto ma windows XP mi przyśle na e-maila szam2@o2.pl. Wystarczy znajść element docelowy tej gry i mi przysłać. Podziękowania za jakiekolwiek próby przysłania z góry. :?

a próbowałeś z płyty instalacyjnej Windowsa ?

jak masz inny system niż XP ,to chyba nie będzie działał :?

Dzięki nowy10 doszło do mnie i BUNIO przypowiedział przyszłość "ta wersja programu pasjans pająk nie zgodna z windows windows 95 ,windows 98 ani windows ME " niewiem czemu bo wcześniej od kumpla mi działało i grałem co dziennie w pasjansa i swojego sapera.

Złączono Posta : 04.08.2005 (Czw) 18:28

A ma ktoś windows xp bez żadnego service pack? Bo pan nowy10 posiada sp2 i może w tym tki problem bo miejscowy qumpel nie posiadał żadnegi.

Wyodrębniłem pliki pasjansa pajaka z XP 98 i na Windows 7 działa

No bo raczej powinien działać wielkie odkrycie.

Obawiam się że po 14 latach autor już nie szuka rozwiązania :wink:

Mimo że upłynęło 14 lat, ktoś może mieć ochotę na starego dobrego pasjansa, temat utworzony nie służy tylko autorowi :smiley:

W dzisiejszych czasach lepiej jest pobrać instalkę winXP, pobrać WitrualBox, przypisać chociaż te 1GB ram i 10 GB, i grać, jeśli ktoś jest uparty. Bo jeśli mu nie zależy na pasjansa z XP to dużo takich znajdzie się na internecie gierek flash.

Dodam też że instalacja win XP na komputerach nowszych, szczególnie z dobrymi procesorami, skończy się niepowodzeniem. Mój procesor nawet nie chce już Win7.

wciąż nie znalazłem rozwiązania problemu - tego idealnego pasjansa pająka co by dawał radość z wspomnieniem pięknych młodych lat.