Paski na ekranie

Na moim komputerze od jakiegoś czasu dzieje się coś dziwnego. Przy włączaniu wszystkie literki były porozrzucane po ekranie i potem nie wchodziło mi w pulpit. Myślałem że to wirus albo inne diabelstwo zainstalowałem od nowa Windowsa to mało pomogło bo i tak są jakieś paski na ekranie. Wygląda to tak:

d39b76167e456042med.jpg

Mógłby mi ktoś powiedzieć co to może być i jak to naprawić??

Jaki monitor LCD,CRT.Zainstalowane sterowniki grafiki.Kliknij PPM na pulpit /Zaawansowane /częstotliwość.

Monitor LCD, sterowników nie mogę wgrać bo mi sie zawiesza i sam zaczyna sie restartować,

Pobierz http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extr … 22112.html Odczytaj kartę graficzną,możliwe,że nieodpowiednie sterowniki

to nic nie pomaga… sterowniki nie chcą się wgrać. a paski ciągle są

Wygląda na to, że najnormalniej w świecie masz walniętą kartę graficzną, albo coś nie tak jest z monitorem. Spróbuj podłaczyć inną kartę graficzną i sprawdź, czy na niej będzie to samo.

czapczak14 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

To chyba karta. Jeśli te ładne “szlaczki” czasem migają lub zmieniają chwilowo miejsce, to pewnie pamięć karty. Wejdź sobie do BIOS i pooglądaj sobie poszczególne ekrany. Jeśli będzie widać jakieś odstępstwa (inne litery, wykrzykniki, jakieś “krzaczki” itp.), to w zasadzie można ją spokojnie odłożyć do lamusa. W moich gratach leży właśnie taki stary GForce 32 MB na złącze AGP.