Paski na monitorze

Mam problem. (nie znalazłem szukajką)

Od jakiegoś czasu mój monitor dziwnie sie zachowuję. Problem nie wiem jak nazwać więc opisze go. Całość ekranu podzielmy na paski po 1mm i każdy zmienia swoją jasność losowo. Tak że w jednech chwili są jasne w innej ciemne, nie uniemożliwia mi to pracy na komputerze jednak wydaje się niepokojące (boje sie co może być dalej). Mam nadzieje że sobie to wyobrażacie. Jak nie to moge podsunąć rysunek schematyczny. Wie ktoś jak temu zaradzić?

Mógłbyś zdjęciem zarzucić ? :smiley:

przemo666 , najprawdopodobniej grafika się przegrzewa lub masz coś z monitorem :stuck_out_tongue:

podaj jaki to monitor no i fotka by sie przydala tego jak to wyglada

moj znajomy mial caly rozowy ekran co sie okazalo monitor siadal mu

co do tego monitora różowego to nie koniecznie miałem coś podobnego ze starym wystarczyło poruszać kablem od kompa do monitora i wszystko wracało do normy :slight_smile:

Fotki nie wrzcuce gdyż na pierwzsy rzut oka jest to niezauważalne ale postaram sie wyjaśnić schematem.

Ekran w czasie X

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

Ekran w czasie X + 1

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

WWWWWWWWWWWWWW

Wyobrażacie sobie to teraz?

Podaj markę i model monitora.

Podaj markę i model karty graficznej.

Monitor jest LG 19" Model FLATRON L1953S. Problem przestał być baardzo frustrujacy ponieważ pojawia się on dopiero po jakichś 5-8 godzinach od uruchomienia komputera.

Mam identyczny.

Napisz jaką masz kartę graficzną!

ge force 8500 GT.

Można spróbować następujących rozwiązań.

  1. Odkurz dokładnie komputer wewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem karty graficznej.

  2. Wyjmij i włóż z powrotem kartę graficzną.

  3. Przeinstaluj sterowniki do karty graf.