Paski na Win 7

Witam. Pojawiły mi się paski na ekranie. Niestety na screenie nei sa widoczne, bo screen ich nie objął tak jakby. Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale wybrałem win 7, byc moze to cos z systemem i moge to jakos wyłączyc, proszę o pomoc.

Karta graficzna to: Nvidia GeForce 8800 Gt 512 MB od MSI

System 64 bitowy

Proszę o pomoc. :slight_smile:

Nowe sterowniki od grafiki zainstalowane ? jeśli tak to problem jest z kartą a dokładnie jej pamięciami.

Gdybyś miał laptopa, to prawdopodobne by były tzw. zimne luty. Skoro to PieC, to jest tak jak napisał ART87.

Skoro na screenie nie ma tych pasków, to na 99% masz coś nie tak z monitorem ewentualnie kablem połączeniowym.

tak jak koledzy napisali to się dzieje po drodze a nie w źródle

sprawdź inny kabel nie pomoże sprawdź inny monitor

a jeśli będzie dalej znaczy że coś z kartą

Już nie mam tych pasków, mysle ze to jakis bład w systemei 1 razowy był, bo znikły po uruchomieniu w trybie awaryjnym. Natomiast pojawiaja mi sie takie kropki http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 1f74a301c0 jest ich wiecej, cała masa, na cały ekran, komputer wtedy mi sie zawiesza, dodam ze pojawiaja sie one tylko w windzie, w biosie jest wszsytko ok. Z czym to może byc związane?

Na ss nie ma żadnych kropek. Przeinstaluj stery.

No są kropki, na środku screena pasek pionowy widać tych kropek. Czytałem, ze to moze byc jakis bład z pamieciami karty graficznej… to oznacza ze już po karcie, dodam ze gwarancja mi sie juz skończyła.