Pasta pod radiator

Witam. Kupiłem taki radiator http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16114

i czy muszę jeszcze zastosować jakąś pastę czy wystarrczy tylko go założyć na procesor.

Dzięki.

jak sobie wyobrażasz założnie wentylatora bez pasty ? :?

polecam tobie tą paste :

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13836

wszystko wajnie ale komputronik nie wysyła za pomocą poczty a koszt przesyłki kurierem jest prawie taki jak koszt pasty , a jak na razie obdzwoniłem kilka sklepów we Wrocławiu i nie mają żadnej pasty , tak więc dzwoniłem do serwisu i można się obejść bez pasty jeżeli radiator będzie schładzał dobrze procesor a u mnie temperatura nie przekracza 41 C , jak dostanę gdzieś pastę to ją za pewne zastosuję.

to pasty nie dostales w komplecie ?? tansze modele maja ! dziwne

ale jakie mają pasty ? :? Badziew :!:

cooling.pl :slight_smile: spory wybór past i chłodzenia!

kup Silver Titan gora 1-2 stopnie mniej niz OCZ, Arctic Silver 4,5

(granica bledu pomiarowego nawet) a taka srebna titana za 1zl sobie juz kupisz, wiec wiesz kupowanie pasty za 20-30 zl jest bezsensu lepiej za 6-10 zl kupic wentyl 92mm na bok budy np. Globe Motor, Delta, Nidec na allegro masz; duzo lepszy i tanszy efekt uzyskasz

Nie kupuj żadnej pasty za mniej niż 10zł. Ostatnio kupiłem na allegro paste za 2zł i teraz nie idzie odkleić radiatora od procka :twisted:

oki poszło, jak przyjdzie to się okaże czy warta swojej ceny ?

Killer hehe dobre pasty nieda sie odkleic a to ciekawe pewnie kupiles sobie klej termoprzewodzacy bo pasty to zwykla woda zmywasz + szczoteczka od zebow ewen. czysty rozpuszczalnik bez bonosow typu witaminki, itd. sama przyjemnosc

Kupiłem paste z allegro, nie klej :stuck_out_tongue: Dokładnie to posmarowałem nią grafike, a że tam radiator styka się z prockiem na większej powierzchni to ciężko jest to odkleić, rusza się ale wole na siłe nic nie robić :stuck_out_tongue:

Witam. Właśnie nałożyłem pastę i spadek temperatury jest około 5 - 7 C czyli całkiem nieźle.

oczywiscie ze sobie wyobrazam bo niektore radiatory (czyt prawie wszystkie<>) maja nałozona paste na siebie( całkiem dobrą) wiec jak kto woli

:shock:

silikonowa naklejka nie ma porównania do dobrych past->OCZ,AS.

Nic na siłe wszystko młotkiem :wink:

Najnormalniej w świecie :arrow: przykręca lub przymocowuje specjalnymi uchwytami do radiatora 8) 8) 8)

fiesta a powiedz mi kto zakłada wentylator bez pasty termoprzewodzącej ?

Każdy :arrow: pastę termoprzewodzącą zakłada się pod radiator a nie pod wentylator 8) 8) 8)

jeju - wiadomo - mialem to na myśli :lol:

myslisz ze kawalek pasty takiej czy innej daje jakie kolwiek roznice w przewodzeniu ciepla , czy to srebro czy pasta do zebow, fakt mozna zaplacic za firme :slight_smile: ale to juz twoj chajc ! a byle jakie chlodzenie nawet mint daje paste z coolerem za free:( 25 zl) :slight_smile: oc to moj chleb powszedni , ale jak reszta elemetow jest do bani to i ci pasta nie pomoze ! podstawa do plyta i selekcionowany procek :slight_smile: