Pasta polerska wybór


(Mateuszunix) #1

Witam,

Przymierzam się do zmiay pasty polerskiej, mam pytanie jak ją nałożyć w róznych poradnikach mówią - róznie. Czy nałożyc paste tylko na procesor czy na radiator też? Ile tej pasty nałożyć, całą powierzchnię posmarować czy tylko 1X1. Jaka pasta najlepsza?


(Cedar) #2

Chyba masz na myśli “pastę termoprzewodzącą”? :wink:

Nakładasz na procesor i dociskasz radiatorem, najlepiej rozsmarować równą i cienką warstwą na procesorze.


(TrueFaith) #3

Gdyby się poczytało na necie, to by się wiedziało że najlepiej jest na X tylko że bardzo łatwo przedawkować…

Pasta zależy, ja mam np. za 20 zł Zalman STG2 i jestem w miarę zadowolony.


(Depedro70) #4

Zalman STG2 jest bardzo dobrą pastą termoprzewodzącą. Nałóż na procesor rozsmaruj przyłóż chłodzenie.Najwyżej jak dasz za dużo to będziesz musiał usunąć resztki pasty.


(T Luk) #5

Może to Ci coś pomoże :slight_smile:


(JNJN) #6

Proszę zmienić temat, opcja EDYTUJ.JNJN


(Mateuszunix) #7

Wybrałem już Zalman STG2 i tylko nie wiem czym sczyścić stara paste z radiatora i procesora. Nie mam alkoholu izopropylowego, może scztoeczka i w woda, tylko chyba nie zajdzie całość


(TrueFaith) #8

Też miałem z tym problem, może twoja mama ma zmywacz do lakieru z paznokci ? W nim jest alkohol izopropylowy czy jakoś tak, ja tym czyściłem i schodziło bardzo dobrze. A jak nie, to może coś dobrego do odkażania ran, tam też jest ten alkohol.


(Piter9713) #9

Ja ścieram zmywaczem (podprowadzonym mamie oczywiście :slight_smile: ) i ręcznikiem papierowym, zdaje egzamin bardzo dobrze. W przypadku braku zmywacza używam perfum (Puma Flowing się dobrze do tego nadaje, chociaż pewnie nie ma to znaczenia :smiley: ).