Pasta termoprzewodząca i radiator

Zamówione:

PENTAGRAM FREEZONE VGA RAM : 15zł

Arctic Silver Ceramique : 13zł

Może jak dam tą paste to temp spadnie… Chciałbym żeby o 5* A te kołki po ściśnięciu nadają sie do ponownego użytku? Tzn będe je mógł bezporblemowo znów wcisnąć?Te radiatory na karte sa dobre?

A i możecie się pochwalić ile dała wam zmiana pasty? I czym tego gluta zmyć? Pójdzie szmatką? Najpier go rozgrzeje w rainbow six : Vegas ;] A potem usiłuje go zdjąć… Te kołki to najlepiej kąbinerkami złapać i pociągnać do dołu tak myśle.Zobaczymy co się kryje pod tym radiatorem wink

Jak je nie zniszczysz to spokojnie można ponownie zastosować - z reguły razem z coolerem są i kołki.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=72248

Do płyty głównej nie pchałbym się z kombinerkami. Zmyć lepiej na mokro pałeczką moczoną w spirytusie. BTW po co chcesz przed zdjęciem radiatora rozgrzewać grafikę ?

To zmiana na karcie grafiki… A rozgrzać po to czasami że nie chce radiator odjeść od rdzenia… Te radiatory będe dobre na karte graficzna? Dobrze beda odprowadzać ciepło?

Rozumiem że kupujesz chłodzenie pasywne ? Nie znalazłem żadnego pentagrama z wentylem za taką kasę. Trochę to ryzykowne chyba że grafika jakaś bardzo stara i nie wysilasz jej. W innym wypadku proponuję coś Takiego

Chłopie te pentagramy to pisze że VGa czyli radiatory na kostki pamieci w karcie graficznej. Grafika to standardowy galaxy i mam w stresie po v modzie 80*full stess wiec jak dam ta ceramique to powinna spasc do 75*

Jak chcesz przyczepić radiatory pastą, do takich rzeczy stosuje się klej.

Zamiast ceramicznej lepiej używać Silver5, ceramiczna po jakimś czasie wysycha.

Czytaliście co napisałem? Ceramique pójdzie pod stockowy radiator na gpu a radiatory na pamieci… A własnie każdy mówi że ceramique nie wysycha. Te radiatory na pamieci pentagrama będą dobre?