Pasta

Czy pasta arctick silver jest dobra (byc moze zle napisalem nazwe…) ?

(3.5 g = 7 € czy to duzo ? )

http://www.pcking.de …ja znalazlem tylko jedna paste … wpiszcie paste w wyszukiwarke to powinna sie pojawic …(nieumiem dawac linkow z tej strony ;/ )

Bardzo dobra - w linku opis jak nakładać pastę termoprzewodzącą.

Tu

Tak to jedna z lepszych past termo przewodzących.

ok dzieki :slight_smile:

To kupie jutro przy okazji :slight_smile:

(odbieram zasilacz :mrgreen: )

Tez zastanawiam sie nad zakupem jakiegos lepszego wentylatorka na proca … chcialbym dzisiaj zdiac chlodzenie aby zobaczyc jak to tam wyglada …ale jak zdejme chlodzenie to odrazu musze nakladac nowa paste ?

Zależy co założono między CPU,a coolerem - wskazane nałożyć świeżą.

Poczytaj

http://forum.cooling.pl/viewtopic.php?t=229

Super opis ale mnie zmartwila jedna zecz :frowning:

:frowning:

tutaj tego zacholere niedostane :frowning:

Jakies alternatywy ?

Benzyna ekstrakcyjna,spirytus - nic żrącego.

No to zdecyduje sie na spirytus :slight_smile:

Mam robic wszystko tak samo jak w tym opisie tylko z uzyciem spiryta , tak ?

Tak,ale przeczytaj dokładnie całość używa się praktycznie wszystkiego aby był efekt - łącznie z papierem ściernym.

Kurcze …ten rdzen popierem sciernym skrobac ?

…kurde twardy sposob :lol:

ja raczej niebede tak robil hehe .

Teraz moze troche inne pytanie …niedotyczy juz tej pasty wsumie ale poco zakladac nowy dzial ?

Wiesz juz jaka zasilke kupuje , powiedz czy temperatura w budzie spadnie ?

Jak wymienie ta paste to tez spadnie ?

Jaki moze byc spadek W % ?

jestem ciekaw :slight_smile:

(a wszystkie kable sa dolaczone razem z zasilka ? poprostu podlaczac je tak samo jak byly tylko nowymi kablami ? )

Tak dokładnie

Przeciwnie, wzrośnie zasilacz ma więcej watów i bedzie wydzielał więcej ciepła

tak ale tylko na CPU o jakies 5stopni

:wink:

Kurde ja tam na nim takie wiatraki widzialem ,ze myslalem ,ze spadnie ;/

No nic czyli musze jednak wymienic ta paste …

Widzialem tez fajne takie miedziane niewiem jak to nazwac ‘’ pochwy’’ na pamieci ram …ktore podobno sa dobre …kosztuja tylko 7 € (jak sie niemyle) brac ?

(teraz robie gruntowe zakupy …)

Sprawa dyskusyjna,trzeba sprawdzić.

Na tej paście o 10 do 15 stopni można zbić temperaturę CPU.

Radiatory :wink: jak kręcisz ramy to warto wziąć jesli nie to zbedna zabawka

Kurcze to faktycznie dobra ta pasta, czytałem gdzies ze srednia to 5stopni chyba sam sie na nią zdecyduje :wink:

Kurde ale w podanym opisie przez JN kolega tam opisal wszystko …jak to czytam to sie przerazam …Czy to jest naprawde takie trudne ?

Różnie podają dla tej pasty - bierz średnią około 10,sam jej używam i warto,choć droga.

Powiem Ci tak:

w kompie jak ty cos rozbierasz to poprostu patrz jak to było i jak montujesz nowe to rób to tak samo (ten sam problem miałes z zasilaczem wczoraj :wink: ) to wszystko nie jest wcale tródne kwestia to uwierzyć w siebie przecież wrazie czego świat sie nie zawali, ewentualnie stracisz semprona (zart)

a tu masz bardzo dokładny opis powinno Ci sie udać jesli tylko bedziesz postępował wedle niego. A jesli sie boisz to moze zawieś komputer do serwisu, wiem ze to drozsze ale wiesz przynajmniej nie bedziesz miał stresu, może masz jakiegos znajomego informatyka…

:wink:

No nic …jutro zobaczymy jak sobie poradze z podlaczeniem zasilki …ale to raczej niejest problem …najbardziej stresuje mnie ta pasta ale zobaczymy :slight_smile:

Dziekuje wam za posty , jutro dam znac jak mi poszlo :slight_smile: