Patch do Gothica III

Czy ten patch bezie dobry do polskeij wersji?

:arrow: http://www.idg.pl/ftp/gry_3711/Gothic.3.Patch.1.12.html

To jest najnowszy patch, działa

bartus2003 , a czy musze instalwać poprzednie (starsze wrsje) po koleji czy wystarczy od razu ten? :wink:

OD razu ten starczy, każdy kolejny patch zawiera poprzednie

bartus2003 , a możliwe, że gra będzie mi się minimalnie mniej zacinala dzięku patchaowi?

Hmm powiedzmy że tak, mi na moim sprzęcie chodzi na średnich czasem się przytnie, ale na minimalnych chodzi oki :slight_smile:

bartus2003 a na:

Celeron 2000 MHZ

Radeon 9800 256 MB

768 MB RAM

Poprawi? :?

A może to po prostu sprawdzisz?

U każdego może działać inaczej, bo ma np. syf na HDD.

Sprawdź, jak będzie działało zdecydowanie gorzej to odinstaluj patcha.

Na tym konfigu to tylko na minimalnych…

Ja powiem tak, że co miesiąc Defragmentuje Kompa najlepszym i zaktualizowanym programem Perfect Disc…

Wina XP mam wszystkie aktualizacje, Używam narzędzia ‘dostosuj system dla najlepszej wydajności’ oraz do wszystkiego mam najnowsze Stery i DirectXa, nie mówie że każdy tak musi ale jak u mnie chodzi on na średnich i się prawie żadko tnie to może być przykład…

Aha no i nie mam żadnego syfu oraz używam programów CCleaner oraz jv16 tools

Czyli jakie są najnowsze do mojej karty? :?

A jest freeware?

Też mam.

Gdzie to jest?

Też nie mam syfu i czyszczę regullarnie.

Nie wiem jakie… Bo dla twojej nowsze nie znaczy że lepsze- do mojej to się jeszcze może tyczyć…

Direct masz z grudnia z vortalu??

nie 30-dni http://www.idg.pl/ftp/pc_12864.html ale jest najlepszy, choć ja używam builda 7.0.x.x a już jest 8.XXXX :slight_smile:

Mój Kopmuter-> właściwości->wydajność->efekty wizualne…

Po co mi najlepszy wygląd jak moge mieć szybszy komp o troche ale zawsze coś, mam w tym zaznaczone, ‘użyj cieni dla etykiet…’ i ‘użyj popularnych zadań w folderach’ nic wiecej

A jakiś inny? :?

Mam, ale jakoś dziwnie się instaluje, bo najpeirw wypakowuje jakis spoakowane rzeczy.

nie inny tylko ten jesli chcesz dobrze zdefragmentować, nic ci nie sugeruje ale przecież nie musisz mieć wersji 30 dniowej :x ale ten program jest najlepszy!! jesli chcesz przyspieszyć dostęp do plików!!

i zarówno gry…

nie wiem, móze ty nigdy nie instalowałeś tego, ale najpierw musisz podać folde gdzie go wypakować a potem wchodzisz w folder i klikasz na SETUP/INSTALL

Powiedzmyże masz komp podobnej mocy do mojego ja gram na średnich detalach i prawie się wale nie przycina i są rzadkie doczytywania z dysku jedynie co pomogło uzuskac taki efekt to zainstalowanie tweaka

A jak to zrobić? :?