Patch lub mod do STALKERA

Witam!

Otóż chcialbym sie dowiedzieć czy istnieje jakis patch lub mod dzięki któremu można by pograc na słabszym sprzęcie a mianowicie na sempronie 2600+, 512 ram i gf 5200. Gra chodzi mi nawet plynnie na niższych detalach…ale tylko w pomieszczeniach lub gdy ptrze w ziemie :? Kiedy jestem na zewnątrz i patrze przed siebie gra dość spowalnia :? jak ktoś ma jakiś pomysl to proszę o pomoc

pozdrawiam

Zmienic w opcjach z Full dynamic lighting na Statc Dynamic lighting wyłacz tez Antyaliasing i Anizo zrestartuj gre zaisntaluj też patcha 1.003 po uprzednio wgranym 1.001 powinna chodzić ci o niebo lepjej

Opcje mialem zmienione, patcha 1.001 wgranego i dalej kicha, ale nie probowalem patcha 1.003 wiec sprobuje,

THX

I jakie efekty Scigany?

Ja nie miałem tekstur na dworze i menu :confused: po zainstalowaniu programu STALKER chodzi do 20 fpsów ale sie tnie :confused: http://www.3dcenter.org/downloads/3d-analyze.php

Jaka będzie grafika w grze po zastosowaniu tego programu zażuć screena.

same wgranie patchy nie wystarcza, ale dzieki 3D analyze gra chodzi lepiej :!: nie widac roznicy miedzy minimalnymi detalami z programem i bez programu.

pozdrawiam

THX :smiley:

screna nie zazuce bo mi sie nie chce :stuck_out_tongue:

a grafa … słaba ale idzie pograc :smiley: Jak mi sie zachce to wrzuce screena :stuck_out_tongue: