Patche do PES 2008

(system) #1

Witam. Posiadam gierkę Pro evolution Soccer 2008 i szukam jakiś ciekawych patchów tworzonych przez fanów serii, które wprowadzają do gry wszystkie ligi oraz poprawiają niedoskonałości gry (nowe okrzyki kibiców, buty, piłki, twarze). Jaki zbiorowy patch jest najlepszy? Jest to moja pierwsza gra z serii Pro Evolution Soccer, we wcześniejsze wersje nigdy nie grałem, gierka mi się podoba ale wiem, że można co nieco poprawić aby była jeszcze lepsza.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

(Sevrild) #2

Po prawej stronie masz m.in patch EURO 2008, nowe herby angielskich klubów, rękawice bramkarskie itp.

Aby więkoszość rzeczy wgrać do PES’a będziesz potrzebował programu DKZStudio…obsługa jest wyjaśniona na niżej podanych stronach :slight_smile:

:arrow: http://www.pesleague.pl/

:arrow: http://pes2008.ovh.org/

:arrow: http://www.evofans.net/download.php?id=003

(system) #3

Skoro już zacząłem ten temat to będę go kontynuował. Mam problem z działaniem PES2008. Moje ustawienia to Medium i rozdziałka 1024x768 i gierka czasami wyraźnie zwalnia (mam frapsa). Dzieje się to wtedy gdy piłka szybko leci lub akcja toczy się pod bramką. Polega to na szybkim spadku FPS-ów i po 1, 2 sekundach wszystko wraca do normy. Instalowałem tylko oficjalnego patcha 1.2 do gry i nic więcej. Pozatym muszę jeszcze napisać, że dość wyraźnie gra muli podczas wybierania drużyn w menu! Jest tak samo jak w grze, szybki spadek fps i zaraz wszystko jest ok.

Mój komputer to już złom:

Pentium 4 2Ghz

1GB RAM

Galaxy 7300gt 500/1400Mhz

ale przecież to tylko piłka nożna, nie ma tam nic zachwycającego, więc gierka powinna działać dobrze. Tzn. działa dobrze ale na ustawieniach low a na tych gra wygląda okropnie (nie wiem czy ona ma tak wyglądać ale stroje piłkarzy są strasznie matowe i jednokolorowe, murawa bardzo biedna, wyblakła).

Mam zainstalowane najnowsze stery do grafiki oraz directx z czerwca tego roku.

Co mogę zrobić aby gierka działała lepiej

Z góry dzięki za porady

(kristoff08) #4

najlepsze:

http://download.issonline.pl/index.php? … ory&id=264