Patche graficzne do siemensa sl45i

Gdy załaduję patcha do programu v_klay i chcę go wgrać pojawia mi się okno z napisem “Łączenie… Krótko wciśnij “Wyłącz” lub spróbuj odłączyć i znów podłączyć telefon”. Stacja jest podłączona ale nie wiem, o co chodzi.

tel przy wgrywaniu patcha musi być wyłączony to po pierwsze a po drugie sprobuj wyjąć baterie i włożyć jeszczse raz i zobacz czy cossie zmieniło . A tak poza tym czy na wszystkich graf patcha ci sie tak robi??

tak

Chodzi o to, że masz wyłączony telefon wyciągnąć z konsoli łaczącej go z komputerem i wsadzić ponownie.

podepnij kabel com i ładowarkę do stacyji

wszystko podłączone i jakoś te patche nie dają się wgrać

Jaki jest dokładnie problem??

Opis patchowania masz tutaj: http://siemenssl45i.gsmhosting.net/modu … page&pid=2

“Łączenie… Krótko wciśnij “Wyłącz” lub spróbuj odłączyć i znów podłączyć telefon” ciągle właśnie to mi się pojawia i jakoś nie wiem,o co biega

Wciskasz krótko czerwnoną słuchawke na telefonie…

Wyciągasz telefon ze "stacji dokującej i po chwili go wkładasz

Wszystko robisz oczywiście na wyłączonym telefonie.

Ja preferuje opcje wyciągania i wkładania telefonu do stacji.

przypominam jeszcze ze nalezaloby wyjac i ponownie wlozyć baterie bo nieraz to jest wymagane. A najlepiej wgraj sobie czystego softa i dopiero podpinaj do niego patche jakie ci sie tylko beda podobaly. Ja tez mialem problem z niektorymi patchami bo ich wersja byla starsza od tej co mialem juz wgrana badz kolidowala z innym patchem.

To sie robi dopiero po wgraniu patcha, aby móc uruchomić telefon, bo inaczej nie zastartuje.