Patchowanie styli

Od jakiegoś czasu mam problem z wgraniem nie certyfikowanych styli, ponieważ żaden program nie może zmodyfikować plików systemowych. Nie działa Sunrise ani VistaGlazz. Z tego co sprawdziłem, to pliki systemowe są nowsze niż od razu po zainstalowaniu SP2.

Wcześniej wszystko działało?Instalowałeś coś?Np.SP 2 ?? Podaj więcej szczegółów jak do tego doszło.

Plik, który robił problem to shsvcs.dll. Poprawka KB971029 (Update to the AutoPlay functionality in Windows) podmieniła plik na wersję 6.0.6002.18063. Po usunięciu aktualizacji plik z powrotem wrócił do wersji 6.0.6002.18000. :slight_smile:

Czy używanie VistaGlazz ma jakiś negatywny wpływ na system?

Nie.

Tak myślałem że to ta poprawka,też u mnie wywaliła style,jak jeszcze miałem Vistę.

W jakim sensie? Ja myślę tak, nie ma jak orginał, wszystko co nie jest standardowe ma jakiś zły wpływ na system (te modifikacje itp.) może trochę przymulać, więcej lub mniej.

Nic nie przymula,długo miałem system połatany tym programem i żadnych problemów nie zauważyłem,system wstawał w ok 40 sek.Jak się o system dba to taka podmiana jest bez znaczenia.

No może akurat ten dodatek nie jest aż tak szkodliwy… Ale np. te VTP. :o

Ale to jest na XP,w Viście jest po prostu styl wizualny,który dorzucasz do systemowych,większej różnicy w nich nie ma a system dużo lepiej wygląda.