Patchowanie Uxtheme.dll przy XP SP3

Poszukuję takiego programu który spaczuje uxtheme.dll przy windows XP Pro SP3, tylko musi to być program bezpieczny, mam ważne dane na dysku.

Szukałem, szukałem i nie mogę znaleźć.

http://www.softpedia.com/get/System/OS- … cher.shtml

Czy t jest pewne, że się nic nie zepsuje??Są jeszcze inne patchery pod SP3???Ma ktoś już ten, co wyżej???

Wiesz, przez niewłaściwe działania użytkownika wszystko może się zepsuć - zrób kopię zapasową dysku lub zgraj parę plików na pendrive dla bezpieczeństwa.

Ja używam tego, system działa normalnie, ale gwarancji, że coś się nie schrzani, nie ma.

Pierwszy raz w życiu coś takiego używam, czy moglibyście napisać mi bardzo krótka instrukcję obsługi???Czy paczowanie jest proste???

Ściągasz na dysk, rozpakowujesz, klikasz na UXTender, i będzie Patch, klikasz i po sprawie. O ile dobrze pamiętam, system będzie chciał uruchomić się ponownie. I pamiętaj, robisz to na własne ryzyko - pachtowanie może uszkodzić Twój system.

Dawno tego nie używałem, ale z tego co pamiętam wystarczy uruchomić UxTheme Patchera i wcisnąć jeden przycisk :wink:

A czy jest ktos taki tutaj komu paczer zepsuł system???

NAJWYŻEJ , stracisz tą niebieską kompozycje Lunę, ale to można łatwo naprawić…

marcinch7 , przy okazji napisz proszę, lub dej linka jak to można naprawic :slight_smile:

Nic podobnego, żadnej LUNY nie stracisz, patch nie ingeruje w style czy kompozycje tylko podmienia bibliotekę Uxtheme.dll znajdującą się w folderze _C:\WINDOWS\system32_ na taką samą ale zmodyfikowaną, umożliwiającą obsługę nie Windowsowych styli.

@Dawid12345 , Łatka systemu nie zepsuje, (w najgorszym przypadku może nie zadziałać, nie obsłuży obcych styli).

Po uruchomieniu patcha system ochronny zażąda płytki z Windows (wybieramy Anuluj) i restartujemy komputer.

O ile dobrze pamiętam, patch jest dwukierunkowy tzn. raz uruchomiony podmienia uxtheme.dll, ponownie uruchomiony przywraca oryginalną bibliotekę uxtheme.dll.

Czyli nie mam nic do stracenia??jak coś pujdzie nie tak, i deinstalacja patchu się nie powiedzie to i tak nic się nie stanie???

Już napisałem, że nie ale nikt Ci tego nie zagwarantuje…

Dobra dzięks zrobiłem to tym programem co podaliście i wszystko działa, teraz tylko stylu szukam :slight_smile: