Patriot 2x1gb llk VS OCZ 2x1gb Reaper

te A-daty 4GB 1000MHZ jak pójdą to będzie świetnie… 2x2GB nigdy nie było i nie będzie (przynajmniej na DDR2) szybsze od 2x1GB… poza tym kręcą się dużo gorzej niż cruciale na D9GMH … 4Gb jest bez sensu… jak chcesz to kupuj jak dla mnie to bez sensu, zwłaszcza że 2GB bierze się do dużo lepszych sprzętów niż twój

odsyłam cię do mojego linku, który podałem w pierwszym poście i zobacz na jakich są micronach

zwykłe vitesta (bez Extreme) są na dużo gorszych niż te z Extreme

chłodzenie w tym przypadku nie ma tu nic do rzeczy bo na D9GMH 1200MHZ temperatura będzie taka sama jak na zwykłych przy 1066MHz

najbardziej opłacalne są teraz cruciale z allegro!!

owca_92 a ty ile wyciagnołeś z tych patriotów bo mogę je kupić w sklepie w pobliżu za 135zł i zastanawiałem się także nad nimi??

W dniu 25.04.2008 , o godzinie 20:13 został dopisany post przez haker1005

:slight_smile: a czy te pamięci są na micronach??

http://www.apollo.pl/store/show_detail/42873

Pewnie zapisywanie do swap’a jest duuużo szybsze niż 1-2% wolniejszy ram… A i jak chcesz trzymać microny d9 na wysokim napięciu to trzymaj, ale potem nie bądź zaskoczony że nie wstaną pewnego dnia, zupełnie bez powodu…

Mariosti* czyli jakie pamięci byś polecał 2x1gb???

Chociażby patrioty lkk… Bo bardzo mocne oc jest złe na każdych kościach na dłuższą metę…

w jakim świecie ty żyjesz?

  1. nie ma czegoś takiego jak lkk tylko llk

  2. kręcą się tragicznie… (pierwsze kości były na D9GMH ale teraz są na śmieciach)

  3. wieczysta gwarancja… crucial ballistix w standardzie mają V2,2 i na takim napięciu dają rade 1150MHz więc nie ma problemu jak się zrąbią

1000mhz w epp to oczywiście wg ciebie mało i fakt iż patrioty kosztują poniżej 150zł jest dla ciebie nic nieznaczący, no i jeszcze jedno - Zdajesz sobie sprawę z tego że więcej niż 1000mhz potrzeba aby podkręcić ten procesor powyżej 3,3GHz?

wiesz co to EPP? wiesz że działa tylko na nForce? pewnie nie hahah

co do drugiego zdania to chyba sam go nie rozumiesz… chyba chciałeś napisać NIE potrzeba… nie chce mi się dyskutować bo nie wiesz o czym piszesz

Widze że nie wiesz co to epp, to nie jest jakieś magiczne oc które działa tylko na chipsetach nforce, tylko rozszerzenie spd poprzez zapisanie kilku profili pamięci razem z napięciami, jest to o tyle dobre że wpisując coś takiego, producent de facto deklaruje że będą działać z takimi parametrami, a więc ułatwia ci przetaktowanie na każdej płycie głównej bo odrazu wiesz jakie masz dać timingi i napięcie…