Patriot LLK CL4 2x2GB dual czy 2x1GB+2x1GB dual

Mam w płycie głównej 4 złącza ddr2 800Mhz i chciałbym kupic sobie patrioty LLK.

No i mam problem czy wybrać 2x1GB+2x1GB i dwa duale czy 2x2GB w dualu.

Jak bym brał pojedyńcze GB to by wyszło taniej gdiześ o 50-80 zł na allegro ale nie miałbym już miejsc na dodatkowe pamięci chodź nie sądze aby były mi potrzebne kiedyś bo 4GB to chyba wystarczy a najwyżej jak cos to bym kiedyś sprzedał.

skoro chcesz kupić to po co ci to w podpisie ? :smiley: :smiley: jak cos będzie wymagało 8Gb ram to twoje ddr’y 2 będą już wtedy za wolne :slight_smile: inna sprawa że tryb dual channel nie daje takiego kopa jakiego by można pomyśleć że daje, jeśli naprawdę myślisz że przy gf9600gt użyjesz 4Gb ram i przy tym twoim grzejniku q6600 to bierz

Nie taki grzejnik. Poczytaj sobie opinie na temat tego procesora. Po za tym mam najlepsze chłodzenie. Ale odpowiedz na pytanie a nie dawaj bzdurne porady. A po za tym ten “grzejnik” jest lepszy od tego twojego dual cora.

nie robię wyścigów winrarem :lol:

i nie jaram się wynikami w syntetykach :slight_smile:

dałem ci odpowiedź, twój komp nie wykorzysta tej pamięci, ale w końcu w podpisie już masz 4 Gb pamięci więc pewnie już je kupiłeś, podobnie było z prockiem, a jakie to masz najlepsze chłodzenie ?

scythe ninja copper czy termalright True 120 copper limitowana seria ? :lol: ?

Scythe Zipang. A jakbym chciał dużo kompresować lub robić coć w programach graficznych to tez bym nie wykorzystał? PEACE

Vista Ultimate x64 zrobi użytek z 4GB. Nie wnikaj. Bierz 2x2GB.

chyba tylko przy jakichś profesjonalnych zastosowaniach, bo w grach to na pewno nie da rady wykorzystać

No a czy ja powiedziałem że chcę tylko do gier.

No a czy ja powiedziałem że chcę tylko do gier. No dobra ale brac 2x2Gb czy 2x1GB + 2x1GB bo w kacu nie wiem.

2x2GB, po co zawalać sloty.

Dla nowego Crysisa 2GB to mało :slight_smile:

No tak ale czy potem będzie potrzeba wiecej ramu niż 4GB??? Dlaczego mam zostawiac wolne sloty. No ale dobra zrobie tak jak mówicie bo potem raczej sprzedam ten komputer.

zanim cokolwiek użyje 8GB ramu to pewnie na rynku będą tanie ddr3 2000Mhz a na rynek bedą wchodzić ddr4 4Ghz :lol:

No właśnie o to mi chodziło. Więc lepiej brać podwójny dual. Steemm jak myślisz???

robili testy z pamięciami ddr3 czy lepiej brac 2x2Gb czy 4x1Gb i testy wypadały różnie

http://pclab.pl/art33326-9.html

jak kumplowi składałem kompa to wziełem u niego 2x2GB ram nawet nie wiem czy taniej wychodziło brać 4x1GB

jakbym miał więcej kasy przy składaniu tez bym wziął 2x2Gb do siebie, dialux przy obliczaniu scen świetlnych weźmie i więcej pamięci :smiley:

Ok no to wezmę 2x2Gb dzieki.

Ok no to wezmę 2x2Gb dzieki. Mozę kiedyś jeszcze dołożę jeśli mówisz ze będzie potrzebne. No chyba ze znajde jakaś tanią oferte (bardzo tanią to moze). A tak po za tym to nie ja powielałem posty tylko samo sie robiło.